Wszystko 20% taniej, czyli Black Weekend w R-GOL.com

Zakupowy szał nie omija piłkarskiego światka – jest wręcz przeciwnie! W R-GOL.com możecie znaleźć sprzęt, którego potrzebujecie, a od piątku do poniedziałku kupicie go o 20% taniej! Wystarczy, że przy finalizacji zakupów wpiszecie kod BF2018PL!

Gdy nadarza się taka okazja, nie sposób z niej nie skorzystać. Sklepowe półki i internetowe witryny uginają się od produktów najwyższej jakości. Nieważne, czy akurat potrzebujecie nowych korków, dresów, czy może innego akcesorium niezbędnego na boisku – to wszystko znajdziecie w R-GOL.com, a robiąc zakupy w Black Weekend zaoszczędzicie pieniądze!

 

Warto chociażby zwrócić uwagę na najnowszą kolekcję butów firmy adidas, w której znajdziemy legendarny model COPA w nieco odświeżonej wersji. Te ponadczasowe korki przeżywają swoisty renesans i z przytupem wracają na europejskie boiska. Warto więc iść z duchem czasu i przekonać się do najnowszej propozycji „trzech pasków”, w której występuje m.in. Paulo Dybala!

 


Za oknem zauważamy pierwsze oznaki zbliżającej się zimy, a to znak, że piłka niedługo przeniesie się spod chmurki do ciepłych wnętrz sportowych hal. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie halówki, które nie tylko zapewnią komfort gry, ale także bezpieczeństwo na boisku.

Jeśli jednak są wśród Was tacy, którym mróz i śnieg nie straszne, a trening w chłodzie jest czystą przyjemnością, to po pierwsze jesteśmy pełni podziwu, a po drugie zachęcamy do kupna odzieży termoaktywnej, która przyda się nawet największym twardzielom.

 

Jak skorzystać z promocji? To dziecinnie proste!

 

Wystarczy, że wejdziecie na R-GOL.com, wybierzecie produkty, a przy finalizacji zakupów wpiszecie kod BF2018PL!

 

Pamiętajcie, Black Weekend w R-GOL.com trwa od 23 do 26 listopada!