Wyjazd do Juventusu dla Twojego dziecka!

Myślisz, że Twoje dziecko ma talent piłkarski? Daj mu szansę na wygranie darmowego wyjazdu do Juventusu i treningi na najwyższym poziomie z polskimi i zagranicznymi trenerami.

Tygodniowy obóz piłkarski Polish Soccer Skills może stać się przepustką do kariery piłkarskiej Twojego dziecka. Podczas każdego obozu przeprowadzane są testy umiejętności, na podstawie których wybierani są najbardziej utalentowani zawodnicy, którzy w nagrodę wyjeżdżają na darmowe treningi do jednego z najlepszych zagranicznych klubów. Do tej pory zwycięzcy byli w Bayernie Monachium, Realu Madryt, FC Barcelonie, Chelsea Londyn Manchesterze United i Manchesterze City. Zwycięzcy obozów Polish Soccer Skills zima 2019 w nagrodę wyjadą do Juventusu Turyn oraz otrzymają powołania do Reprezentacji PSS!

 

Nagroda dla najlepszych to nie wszystko. Obozy Polish Soccer Skills to intensywny program treningowy – indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupach 1 trener – 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologiem sportu, gry i taktyka z zagranicznymi trenerami, zajęcia z fizjoterapeutą, zajęcia na basenie, nauka języka hiszpańskiego o profilu piłkarskim i testy umiejętności.

 

Każdy zawodnik na zakończenie obozu otrzymuje indywidualny opis swoich umiejętności piłkarskich w we wszystkich aspektach i wskazówki co do dalszego rozwoju.

 

Takie same testy jak zawodnicy na obozach, przechodził też 15 letni Karol Linetty, którego talent został odkryty właśnie przez Polish Soccer Skills. Nasz potencjometr zawiera już ponad 50.000 wyników testów, umiejętności zawodników są analizowane i porównywane za pomocą zaawansowanych algorytmów pokazując faktyczny potencjał piłkarski zawodnika – mówi Sebastian Pietrzyk z Polish Soccer Skills – na tej podstawie pokazaliśmy talent wielu piłkarzy, oprócz Karola Linetty m.in. takich którzy dziś grają w najlepszych klubach Ekstraklasy, czy młodzieżowych reprezentacjach.

 

Obozy Polish Soccer Skills, podczas których będzie można wygrać wyjazd do Juventusu Turyn odbędą się w ferie zimowe 2019 w Centralnym Ośrodku Sporu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Szczegółowe informacje i zapisy na www.soccerskills.pl

 

Więcej informacji: Anna Turlińska, tel. 690 473 434, anna.turlinska@soccerskills.pl