Wyróżnili się w naszych testach, dziś grają w profesjonalnej piłce

Tylko w obecnym sezonie, blisko 150 piłkarzy i piłkarek, którzy uczestniczyli w obozach Polish Soccer Skills i wyróżnili się w naszych testach, gra w profesjonalnej piłce. Prezentujemy zawodników w sezonie 2022/2023 z Lig Zagranicznych, Ekstraklasy oraz I i II Ligi, a także zawodniczki z Ekstraligi Kobiet.

Ligi zagraniczne: 

1.     Aleksander Buksa (Genoa CFC)

2.     Karol Linetty (Torino FC) 

3.     Kamil Jóźwiak (Charlotte FC) 

4.     Adrian Małachowski (Waldhof Mannheim)

5.     Jakub Łabojko (Brescia Calcio)

6.     Patryk Peda (SPAL) 

7.     Mateusz Bogusz (Leeds United)

8.     Jakub Kiwior (Spezia) 

 

Ekstraklasa:  

1.     Michał Skóraś (Lech Poznań)

2.     Filip Marchwiński (Lech Poznań))

3.     Maksymilian Pingot (Lech Poznań) 

4.     Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) 

5.     Grzegorz Tomasiewicz (Piast Gliwice) 

6.     Mateusz Pieńczak (Cracovia Kraków)

7.     Przemysław Maj (Stal Mielec)

8.     Jakub Jasionek (Jagiellonia Białystok)

9.     Miłosz Skowronek (Jagiellonia Białystok)

10.  Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok)

11.  Kacper Skwierczyński (Legia Warszawa)

12.  Igor Strzałek (Legia Warszawa)

13.  Antoni Kozubal (Lech Poznań)

14.  Norbert Pacławski (Lech Poznań)

15.  Miłosz Żurawski (Radomiak Radom)

16.  Oskar Sewerzyński (Korona Kielce)

17.  Marcin Szpakowski (Korona Kielce)

18.  Jakub Łukowski (Korona Kielce)

19.  Filip Kocaba (Zagłębie Lubin) 

20.  Kacper Masiak (Zagłębie Lubin)

21.  Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin)

22.  Adam Dębiński (Widzew Łódź)

23.  Marcin Szeibe (Warta Poznań) 

24.  Bartosz Łuczak (Piast Gliwice) 

25.  Oskar Leśniak (Piast Gliwice)

26.  Jakub Niedbała (Piast Gliwice)

27.  Kamil Pestka (Cracovia Kraków)  

28.  Kryspin Szcześniak (Pogoń Szczecin)

29.  Maksymilian Boruc (Śląsk Wrocław)

30.  Jędrzej Grobelny (Warta Poznań) -

31.  Jan Biegański (Lechia Gdańsk) -

32.  Łukasz Łakomy (Zagłębie Lubin)

33.  Filip Koperski (Lechia Gdańsk)

34.  Fryderyk Gerbowski (Wisła Płock)

35.  Tomasz Walczak (Wisła Płock)

 

I Liga: 

1.     Jakub Bielecki (Ruch Chorzów) -

2.     Kacper Michalski (Ruch Chorzów) -

3.     Maksymilian Roguła (Ruch Chorzów) - 

4.     Mateusz Wojtek (Ruch Chorzów)

5.     Tomasz Wójtowicz (Ruch Chorzów)

6.     Patryk Kukulski (GKS Katowice)

7.     Patryk Szwedzik (GKS Katowice)

8.     Oskar Repka (GKS Katowice)

9.     Bartosz Farbiszewski (Termalica Bruk-Bet)

10.  Maciej Ambrosiewicz (Termalica Bruk-Bet)

11.  Jakub Pek (Termalica Bruk-Bet)

12.  Michał Barć (Zagłębie Sosnowiec)

13.  Antoni Kulawiak (Zagłębie Sosnowiec)

14.  Marcel Predenkiewicz (Arka Gdynia)

15.  Paweł Ofiara (Stal Rzeszów)

16.  Igor Ławrynowicz (Stal Rzeszów)

17.  Michał Opalski (Stal Rzeszów) 

18.  Benedykt Piotrowski (Stal Rzeszów) 

19.  Franciszek Polowiec (Stal Rzeszów) 

20.  Albert Zarówny (Chrobry Głogów) 

21.  Miłosz Jandziak (Chrobry Głogów) 

22.  Jakub Michalczyk (Chrobry Głogów) ???

23.  Antoni Prałat (Chojniczanka Chojnice) 

24.  Beniamin Czajka (Skra Częstochowa)

25.  Tadeusz Grabowski (Resovia Rzeszów)

26.  Marcel Myszka (Resovia Rzeszów) 

27.  Radosław Bąk (Resovia Rzeszów)

28.  Mikołaj Łabojko (Odra Opole) 

29.  Maciej Wróbel (Odra Opole)

30.  Maciej Urbańczyk (Odra Opole) 

31.  Dominik Frelek (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

32.  Michał Willmann (Podbeskidzie Bielsko-Biała) 

33.  Dawid Tkacz (Górnik Łęczna)

34.  Bartłomiej Kalinkowski (Chojniczanka Chojnice)

35.  Dawid Olejarka (Stal Rzeszów)

36.  Jędrzej Strózik (Puszcza Niepołomice)

37.  Hubert Adamczyk (Arka Gdynia)

 

II Liga:

1.     Paweł Rogala (Siarka Tarnobrzeg)

2.     Jacob Zagrodnik (Hutnik Kraków)

3.     Patryk Kieliś (Hutnik Kraków)

4.     Maksymilian Żmuda (Hutnik Kraków)

5.     Bartosz Dyszy (Górnik Polkowice)

6.     Kacper Poczwardowski (Górnik Polkowice) 

7.     Kacper Gościniarek (Górnik Polkowice)

8.     Adam Mazurowski (Górnik Polkowice)

9.     Jakub Maciejowski (GKS Jastrzębie Zdrój)

10.  Dominik Klimkiewicz (GKS Jastrzębie Zdrój)

11.  Salvador Pryka (GKS Jastrzębie Zdrój)

12.  Natan Wysiński (GKS Jastrzębie Zdrój)

13.  Dawid Radziński (Zagłębie II Lubin)

14.  Szymon Karasiński (Zagłębie II Lubin) 

15.  Odyseusz Sygieniewicz (Zagłębie II Lubin) 

16.  Jakub Rogalski (Zagłębie II Lubin) 

17.  Adam Matysek (Zagłębie II Lubin)

18.  Michał Szmigiel (Śląsk II Wrocław) 

19.  Hubert Konstanty (Śląsk II Wrocław) 

20.  Michał Dryja (Śląsk II Wrocław) 

21.  Jakub Karbownik (Garbarnia Kraków) 

22.  Jakub Staszak (Motor Lublin) 

23.  Michał Król (Motor Lublin) 

24.  Sebastian Rudol (Motor Lublin)

25.  Bartłomiej Kafel (Motor Lublin) 

26.  Piotr Kusiński (Motor Lublin) 

27.  Michał Żebrakowski (Motor Lublin) 

28.  Jakub Grzesiak (Stomil Olsztyn) 

29.  Mateusz Drabiszczak (Stomil Olsztyn) 

30.  Jakub Brdak (Stomil Olsztyn) 

31.  Filip Arak (Polonia Warszawa) 

32.  Kamil Koczy (KKS Kalisz) 

33.  Jakub Zachara (KKS Kalisz)

34.  Mateusz Mędrala (Lech II Poznań)

35.  Ksawery Kukułka (Lech II Poznań) 

36.  Filip Wilak (Lech II Poznań)

37.  Jakub Janiczek (Wisła Puławy) 

38.  Marcel Stefaniak (Olimpia Elbląg)

39.  Bartosz Danowski (Olimpia Elbląg) 

40.  Konrad Łabecki (Olimpia Elbląg)

41.  Łukasz Pokrywka (Olimpia Elbląg)

42.  Aron Stasiak (Olimpia Elbląg) 

43.  Szymon Mucha (Pogoń Siedlce)

44.  Cezary Bujalski (Pogoń Siedlce) 

45.  Jakub Górski (Znicz Pruszków) 

46.  Kamil Niewiadomski (Znicz Pruszków) 

47.  Kacper Flisiuk (Znicz Pruszków) 

48.  Krystian Matwiejczuk (Znicz Pruszków) 

 

Ekstraliga Kobiet:

1.     Ewa Sikora (Czarni Sosnowiec) 

2.     Aleksandra Kuśmierczyk (Pogoń Szczecin)

3.     Natalia Marczak (SMS Łódź)

4.     Julia Mordel (SMS Łódź) 

5.     Nadia Cieślak (SMS Łódź)

6.     Emilia Szymczak (Górnik Łęczna)

7.     Zofia Gietkowska (Górnik Łeczna)

8.     Oliwia Grzegorczyk (GKS Katowice) 

9.     Alicja Duszyk (AZS UJ Kraków)

10.  Julia Mordel (AZS UJ Kraków) 

11.  Julia Maskiewicz (Medyk Konin)

12.  Julia Ustarbowska (Medyk Konin) 

13.  Klaudia Homa (Śląsk Wrocław)

14.  Zuzanna Grzywińska (AP Lotos Gdańsk)

15.  Roksana Pogańska (AP Lotos Gdańsk)

16.  Marta Paduch (KKP Sportis Bydgoszcz)

17.  Alicja Piechocka (KKP Sportis Bydgoszcz)

18.  Agnieszka Rembalska (Pogoń Tczew)

19.  Aleksandra Kwiatkowska (Pogoń Tczew)

 

Trzymamy za Was wszystkich kciuki i życzymy powodzenia!