Występy wychowanków PSS w kadrach

Liczne występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski zanotowali wychowankowie obozów Polish Soccer Skills. Zachęcamy do zapoznania się z cotygodniowym raportem.

Wyjazdu do Bułgarii nie będą najlepiej wspominali Mateusz Bogusz, Kamil Pestka i Kamil Jóźwiak. Młodzieżówka przegrała wysoko 0-3 z Bułgarią. W lepszym nastroju może być ten ostatni, ponieważ właśnie dołączył do pierwszej reprezentacji trenera Brzęczka i być może otrzyma szansę występu w starciu ze Słowenią. Kwadrans na boisku wystarczył Bartosowi Bidzie, aby pokonać w meczu eliminacyjnym młodzieżówkę z Kosowa. W tym samym pojedynku wystąpił również Filip Marchwiński.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - nie grał.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - 68 minut w przegranym 0-3 meczu Polski U21 z Bułgarią U21.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - 74 minuty w przegranym 0-3 meczu Polski U21 z Bułgarią U21.
Kamil Pestka (Cracovia) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu Polski U21 z Bułgarią U21.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - nie grał.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - 15 minut i gol w meczu Polska U19 4-1 Kosowo U19
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - nie grał.
Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź) - nie grał.
Michał Skóraś (Raków Częstochowa) - 90 minut w wygranym 5-1 meczu Polski U20 ze Szwajcarią U20.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - nie grał.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - 90 minut w meczu Polska U19 4-1 Kosowo U19
Dawid Rogalski (GKS Katowice) - 69 minut w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków.
Oskar Repka (Pogoń Siedlce) - nie grał.
Adrian Małachowski (GKS Bełchatów) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn.
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) - nie grał.
Michał Żebrakowski (Wigry Suwałki) - 82 minuty i gol.w wygramy 3-1 meczu z Chojniczanką Chojnice.
Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków) - nie grał.
Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów) - 83 minuty w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Siedlce.
Aleksander Buksa (Wisła Kraków) - nie grał.
Mateusz Olejarka (Stal Rzeszów) - nie grał.
Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) - nie grał.
Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Wartą Poznań.
Maciej Urbańczyk (Stal Mielec) - 90 minut i żółta w wygranym 2-0 meczu z Wartą Poznań.
Sebastian Rudol (Widzew Łódź) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Gryfem Wejherowo.
Szymon Hajduk (Resovia) - 10 minut w wygranym 3-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola.