Zagraniczne zgrupowanie U12 w Portugalii

To był bardzo udany wyjazd. Rozpoczęliśmy zgrupowanie w Warszawie a następnie udaliśmy się do słonecznej Portugalii.

Główny punkt programu, a więc turniej U12 Portimao International Cup, w którym mieliśmy okazję rywalizować z takimi akademiami jak: SL Benfica, Sporting Lizbona, Parma Calcio, Cardiff SVFA, FC23, Aston Villa, Colegio Atlantico, Voetbaloa 2, JRS Academy, Real Betis Balompie, Derby Country FC. Każda minuta spędzona na boisku przez naszych zawodników to kolejny mały krok do realizacji ich największego marzenia.

Całość uzupełniały idealne warunki do regeneracji w hotelu i spacery nad pięknym Oceanem Atlantyckim. Po intensywnym weekendzie czas na zwiedzanie. Wizyta na stadionie Benefiki i Sportingu oraz po południu sparingi z mocnymi klubami SL Benfica i Sporting CP. Mecze towarzyskie pokazały, że zawodnicy są na dobrej drodze by stać się coraz lepszymi piłkarzami. Ich zapał, pracowitość i oddanie zostało uhonorowane pięknymi bramkami podczas całego wyjazdu. Wielkie brawa dla Was chłopaki!

Dzięki pracy zespołowej udało Wam się pokonać nie jedną bitwę o piłkę. 

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim rywalom za rywalizacje oraz organizatorom turnieju za możliwość udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Dziękujemy również zawodnikom za ich zaangażowanie w każdy mecz oraz rodzicom za zaufanie! Trenerom Klaudii, Jakubowi i Tomkowi za wkład i opiekę włożona podczas całego wyjazdu!

Do zobaczenia :)