Zapraszamy na Sympozjum Psychologii Sportu

Jak radzić sobie z presją? Jak pozytywnie motywować? Dwa dni praktycznych wystąpień ponad 40 ekspertów ze świata sportu, warsztaty ze specjalistami - zapraszamy na Ogólnopolskie Sympozjum pt “Wyprawa II w Sporcie Pozytywnym-Droga na Biegun Mistrzostwa”, którego jesteśmy partnerem.

W dniach 4-5 grudnia 2015 roku w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym Gdynia odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiego Sympozjum pt. „Wyprawa II w Sporcie Pozytywnym – Droga na Biegun Mistrzostwa”. Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet SWPS wraz z Fundacją Sportu Pozytywnego pod patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Prezydenta Miasta Gdynia oraz Instytutu Sportu.

Idea

Wydarzenie skierowane jest do zawodników, trenerów, rodziców, psychologów, studentów interesujących się psychologią sportu, dziennikarzy, managerów, działaczy sportowych i innych. Zapraszamy osoby zainteresowane sportem oraz aktywnością fizyczną od strony praktycznej i teoretycznej.

Całość Sympozjum poświęcona będzie osiąganiu Mistrzostwa Sportowego z uwzględnieniem poszczególnych etapów kariery. Inicjatorem wydarzenia jest prof. Artur Poczwardowski - wybitny psycholog sportu z Uniwersytetu w Denver, osoba o niewyczerpalnych pokładach energii i spójnej wizji działania na rzecz Sportu Pozytywnego w Polsce. 

Wybitni goście ze świata sportu poprowadzą nas przez swoją drogę do Mistrzostwa Sportowego. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach - wykładach, warsztatach, stolikach specjalistów, dyskusjach oraz spotkaniach mniej formalnych związanych z praktyką i teorią w sporcie.

Czym jest sport pozytywny?

Sport Pozytywny to nowy nurt w dziedzinie sportu i psychologii, który nie skupia się tylko na zwyciężaniu, ale osiąganiu wyników poprzez włączenie w przygotowania szeroko rozumianego sztabu szkoleniowego (trenera, dietetyka, rodzica, psychologa, fizjoterapeuty) i pozytywnych emocji, zachowując równowagę w poszczególnych obszarach życia sportowca. 

Ambasadorami i gośćmi będą wybitne osoby ze świata sportu. Między innymi: Sylwia Gruchała, Robert Korzeniowski, Leszek Blanik, Prof. Jan Blecharz,  Iga Kłodecka-Różalska, Bogusław Tołwiński, prof. Artur Poczwardowski, dr Marek Graczyk, Paweł Habrat, Piotr Stokowiec, Aleksandra Pogorzelska.

Zapisy na sympozjum i szczegółowe informacje na stronie organizatorów: 

www.sportpozytywny.org.pl/sympozjum.

Informacje ogólne
data: 4-5 grudnia
miejsce: PPNT Gdynia,
adres:aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
organizator: Uniwersytet SWPS oraz Fundacja Sportu Pozytywnego
bilety: informacje na stronie : http://sportpozytywny.org.pl/rejestracja/ceny-pakietow

Informacja o biletach: 
Bilety w cenie: 
100-200 zł - I dzień
200-400 - II dni

Polish Soccer Skills jest partnerem tego wydarzenia.