Zawodnik Fair Play Polish Soccer Skills 2018!

Zawodnikiem FAIR PLAY Polish Soccer Skills 2018 został Damian Łazarczyk! Damian w nagrodę wyjedzie razem ze Zwycięzcami obozów letnich do Madrytu! Wybór nie był łatwy, ponieważ dostaliśmy wiele zgłoszeń z opisami wzorowych postaw naszych zawodników.

Jesteśmy dumni, że uczestnicy naszych obozów są tak empatyczni i zawsze gotowi do niesienia pomocy. Damian uzyskał najwięcej pozytywnych opinii zarówno od zawodników, jak i od kadry. Poniżej wybraliśmy kilka z nich:

 

  • "Zawsze pomocny, dobrze wychowany, uśmiechnięty, kulturalny, super kolega, na którego można liczyć i uczestnik, o jakim tylko można pomarzyć - aktywny na zajęciach, zmotywowany, zdecydowanie należy mu się ta nagroda!"

 

  • " ...  Muszę tutaj przytoczyć także sytuację, która miała miejsce po meczu kadra - dzieci, kiedy to wszyscy zmęczeni usiedli na trybunach, a Damian sam sprzątał boisko. Zapytałam go dlaczego to robi, czy ktoś kazał mu to sprzątać ? (puste butelki, pachołki itp.) Powiedział, że nie, ale na boisku zostały śmieci, że trzeba to posprzątać. ... Damian jak nikt inny zasługuje na tą nagrodę. Z pewnością jest to osoba wyjątkowa. Chyba nigdy wcześniej nie spotkałam takiego dziecka. "

 

  • "Damian odznaczał się na przestrzeni całego obozu wzorową postawą nie tylko na boisku wśród zawodników i trenerów, ale również poza nim. ..."

 

  • "Damian podczas obozu zawsze chętnie służył pomocą, zarówno w stosunku do kadry jak i innych uczestników. Zawsze uśmiechnięty, pogodny, nieobce były mu słowa "przepraszam, proszę i dziękuję". Moim zdaniem najlepszy uczestnik obozów w Ostródzie! "

 

WARTO BYĆ FAIR PLAY!

Gratulujemy Damianowi i jesteśmy dumni! Do zobaczenia w Madrycie :)