Zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills 2017/2018

Ponad 250 zawodników podzielonych na 12 reprezentacji (10 męskich i 2 żeńskie) przebywało na zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo.

Zgrupowanie było poświęcone rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Jednym z założeń było również wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika. Program zgrupowania tworzony był przy współpracy z trenerami klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Wiosną nasi reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności. W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Chcemy naszym zawodnikom stwarzać najlepsze możliwości do rozwoju, dlatego też naszymi przeciwnikami będą topowe europejskie akademie klubów Bundesligi, Eredivisie, Primiera Division i Serie A. Do tej pory Reprezentacje Polish Soccer Skills mierzyły się z takimi drużynami jak: AC Milan, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Betis Sewilla, Getafe CF, Granada CF, Juventus FC, Rayo Vallecano, Reading FC czy Sevilla FC.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zgrupowania Reprezentantów Polish Soccer Skills >>