Zgrupowanie Reprezentacji U15 i U16 we Włoszech

Najbardziej utalentowani zawodnicy U15 i U16, którzy wyróżnili się na obozach Polish Soccer Skills wyjechali na zagraniczne zgrupowanie do Włoch.

Nasi zawodnicy z reprezentacji U15 oraz U16 rozpoczęli swoje zagraniczne zgrupowanie. Za nimi już odwiedziny na słynnym San Siro, pierwszy trening w słonecznej Italii oraz pierwszy sparing!Naszym przeciwnikiem były juniorskie drużyny klubu Virtus Entella, który w kolejnym sezonie wraca na zaplecze włoskiej ekstraklasy! Mecz drużyny U16 zakończył się zwycięstwem gospodarzy, za to w meczu drużyny U15 górą byli nasi zawodnicy!

****** 

Dziś we Włoszech nasi zawodnicy spotkali się z Reprezentantami Polski - Karolem Linetty oraz  Bartoszem Bereszyńskim!!! Odbyli dwie jednostki treningowe oraz mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić ośrodek treningowy Sampdorii Genua!Jutro kolejne treningi oraz mecz przeciwko akademii partnerskiej AC Milan

******

Reprezentacja U16 wygrała z akademią partnerską AC Milan - Milan Lombardio Uno! Młodsza Reprezentacja U15 zremisowała swój mecz! Bilans wszystkich spotkań i tak jest na plus! Brawo chłopaki :)

Więcej o Reprezentacji - https://soccerskills.pl/pl/idea-reprezentacji

Więcej o obozach wyjazdowych - https://soccerskills.pl/pl/obozy-letnie

Więcej o obozach stacjonarnych - https://soccerskills.pl/pl/pilkarskie-obozy-stacjonarne