Zwycięzcy obozów Lato 2015 z Ikerem Casillasem w Portugalii

Podczas obozu zwycięzców w Portugalii Iker Casillas, Juan Lopetequi, Alberto Bueno, Cristian Tello, Maximiliano Pereira i cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym spotkali się z naszymi zawodnikami oraz trenerami w trakcie zamkniętego treningu FC Porto!

Zwycięzcy obozów Polish Soccer Skills Lato 2015 - dziewczyny i chłopcy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w testach umiejętności prowadzonych na obozach - w nagrodę wyjechali na ufundowany przez Fundację Polish Soccer Skills obóz do Portugalii.

To był już 10. obóz Zwycięzców. Za każdym razem po obozach zimowych i po obozach letnich Polish Soccer Skills wybierani są najlepsi zawodnicy i zawodniczki w wieku 7-19 lat, którzy w nagrodę mają fundowany wyjazd do najlepszych europejskich klubów.

W Portugalii młodzi piłkarze spędzili kilka dni w Lizbonie i kilka dni w Porto. Zawodnicy nie tylko zwiedzili stadiony i muzea takich klubów jak Sporting Lizbona, Benfika Lizbona, FC Porto, Os Belenenses, ale również brali udział w treningach i sparingach z portugalskimi drużynami oraz oglądali na żywo mecz FC Porto - Sporting Braga. Dużą atrakcją były też treningi na plażach nad oceanem.

Treningi dla piłkarzy Polish Soccer Skills prowadzili portugalscy trenerzy z klubów Primera Liga, m.in. Os Belenenses i Sporting Lizbona. Polscy piłkarze rozegrali kilka sparingów z portugalskimi rówieśnikami klubów Sportingu i Os Belenenses i ...wszystkie mecze wygrali. Najwyższy wynik zwycięskiego meczu to 13:1. 

W Porto głównym punktem programu było prywatne spotkanie z całą pierwszą drużyną FC Porto podczas zamkniętego treningu. Zawodnicy Polish Soccer Skills mieli okazję porozmawiać, otrzymali autografy z zrobili zdjęcia z takimi zawodnikami jak Iker Casillas, Juan Lopetequi, Alberto Bueno, Cristian Tello, Maximiliano Pereira. Dla wielu z młodych piłkarzy było to spełnienie marzeń i niezapomniane przeżycie.

Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania z Ikerem Casillasem smiley: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1073886522652187.1073742032.178584195515762&type=3