PROFESJONALNA APLIKACJA DLA KLUBÓW


Soccer Skills PRO Team to system szkolenia stworzony dla klubów i akademii piłkarskich  w formie nowoczesnej i zintegrowanej mobilnej platformy informatycznej.

System jest aplikacją on-line, dzięki czemu kontakt z aplikacją możliwy jest z dowolnego miejsca bez ograniczeń.

Soccer Skills PRO Team jest rozwiązaniem kompletnym – zawiera wszystkie obszary niezbędne dla prawidłowego i spójnego szkolenia w klubie czy akademii.

KOMPLETNA APLIKACJA

Soccer Skills PRO TEAM to narzędzie, które pomaga prowadzić spójne szkolenie na wszystkich etapach wiekowych w Klubie Partnerskim. Trenerzy realizując wytyczne w zakresie techniki, taktyki, motoryki i sfery mentalnej, korzystają ze szczegółowej planifikacji zawierającej konkretne wskazówki metodyczne.

System zawiera nie tylko bogatą bazę ćwiczeń przypisanych do konkretnych celów, możliwość opisywania umiejętności zawodników  w wielu wymiarach, oceny potencjału zawodników ale także wiele administracyjnych funkcji potrzebnych trenerom w codziennej pracy w klubie.

POUFNOŚĆ

Informacje zawarte w systemie Soccer Skills PRO TEAM dostępne są tylko dla uprawnionych przez Klub Partnerski Polish Soccer Skills koordynatorów, trenerów i zawodników.

Informacje zawarte są na dedykowanym wirtualnym serwerze oddzielnie dla każdego Klubu Partnerskiego. Nikt inny nie ma dostępu do systemu i żadnego kontaktu z danymi Klubu Partnerskiego Polish Soccer Skills.

POMOC DLA ZAWODNIKÓW

Dostęp do systemu posiada w Klubie Partnerskim trenerzy wszystkich drużyn w klubie ale także sami zawodnicy. Mogą oni odbierać zalecenia trenera w formie zadań domowych i indywidualnych komentarzy zarówno po treningach jak i po meczu.

Każdy zawodnik uzyska indywidualny dostęp do platformy mobilnej.

APLIKACJA MOBILNA

Trenerzy i zawodnicy mogą korzystać z Soccer Skills PRO TEAM niezależnie od miejsca – nie tylko w domu czy w klubie ale także na boisku czy w szatni.

System Soccer Skills PRO TEAM dostępny jest przez komputer stacjonarny ale także przez każde urządzenie mobilne: laptop, tablet czy telefon typu smartfon.