Polish Soccer Skills organizuje we współpracy z partnerami i sponsorami profesjonalne eventy promujące szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży. Unikatowy format eventów, łączący nowoczesną metodologię szkoleniową z atrakcyjną oprawą, powoduje że organizowane przez nas aktywności cieszą się popularnością i wysokim uznaniem uczestników. Takie podejście powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom sponsorów i budować długoterminowe relacje partnerskie. Realizowaliśmy zarówno wielkie eventy z jednoczesnym udziałem kilkuset zawodników 

REPREZENTACJA POLISH SOCCER SKILLS NA STADIONIE NARODOWYM

Treningi na Stadionie Narodowym

Od wielu lat przeprowadzamy na Stadionie Narodowym, uroczystą inaugurację Reprezentacji Polish Soccer Skills. Byliśmy pierwszym projektem, który zaprosił na murawę Stadionu Narodowego na treningi dzieci. Blisko 300 zawodniczek i zawodniczek każdego roku, może poczuć się jak Lewandowski czy Milik, trenując na najważniejszej piłkarskiej murawie w Polsce.

Drużyna marzeń - Biedronka

Zrealizowaliśmy dla dzieci pracowników Biedronki dedykowane obozy Polish Soccer Skills. Ponad 300 dziewczynek i chłopców z całej Polski, w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum, trenowało razem pod okiem naszych trenerów. Jesteśmy dumni że mogliśmy trenować z tak zaangażowanymi zawodnikami.

Galactic football - Disney XD

W związku z premierą 3 sezonu serialu dla dzieci "Galactic Football" został zorganizowany konkurs, w którym do wygrania były obozy letnie Polish Soccer Skills.

Funball - Pepsi

Odwiedziliśmy plaże i parki miast w czasie upalnego polskiego lata, żeby bawić się piłką nożną z najmłodszymi piłkarkami i piłkarzami. Dla najlepszego piłkarza do wygrania był obóz Polish Soccer Skills. Kochamy piłkę nożną :)

Dodatkowo dla Pepsi organizowaliśmy konkursy piłkarskie, w których do wygrania były obozy Polish Soccer Skills.

Zostań Mistrzem - EA Sports

W konkursie zorganizowanym przez EA Sports, w którym poszukiwane były talenty piłkarskie do wygrania były obozy piłkarskie Polish Soccer Skills. Oprócz zapewnienia nagrody w konkursie, braliśmy udział w akcji promocyjnej konkursu.

Akademia Futbolu Coca Cola Cup

Stworzyliśmy dla jednego z największych i najstarszych turniejów dla młodzieży w Polsce - Coca Cola Cup - specjalny format wyszukujący utalentowanych zawodników. Zawodnicy uczestniczyli w testach piłkarskich a na podstawie ich wyników, wybraliśmy tych którzy wyróżnili się w Potencjometrze Soccer Skills. Jesteśmy dumni, że po raz pierwszy w Polsce, pokazaliśmy w Akademii Futbolu, że dzięki obiektywnym testom, można łatwo dostrzec, jak wielu utalentowanych nastolatków gra na polskich boiskach. Dziś są to reprezentanci klubów Ekstraklasy a nawet – jak Karol Linetty -– Reprezentanci Polski.

Adidas Football Chalenge

Byliśmy partnerem technicznym pierwszego w Polsce eventu sportowego, poszukującego utalentowanych młodych zawodników – Adidas Football Challenge. Nasi trenerzy oceni potencjał kilkuset piłkarzy na podstawie specjalnych testów piłkarskich.