1. Jak zarezerwować obóz?

Żeby zgłosić się na obóz Polish Soccer Skills, należy wypełnić formularz, wybierając termin i miejsce obozu, którym są Państwo zainteresowani. W ciągu 24 godzin wysyłamy potwierdzenie rezerwacji wraz ze wskazówkami.

 

2. Kiedy trzeba zapłacić?

Według regulaminu obozów Polish Soccer Skills, w ciągu 7 dni, należy wpłacić zaliczkę, natomiast całą kwotę - na 4 tygodnie przed wybranym przez Państwa, potwierdzonym turnusem.

 

3. Czy obóz jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty?

Każdy obóz Polish Soccer Skills jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty. Na podstawie zgody instytucji organizujemy każdy turnus.

 

4. Kiedy i w jakiej formie dostane fakturę?

Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego na obozy należy zaznaczyć w jakiej formie chcą Państwo otrzymać fakturę: drogą mailową lub tradycyjną pocztą do 2 tygodni po zakończonym turnusie. Jest możliwość wystawienia faktury wcześniej, co prosimy zgłaszać na maila : sebastian.jaworski@soccerskills.pl

 

5.Czy na obóz mogą się zapisać osoby początkujące?

Poziom uczstników na obozach PSS jest zróżnicowany. Właśnie dlatego pierwszego dnia są organizowane testy umiejętności, na podstawie których dobierane są, przez koordynatorów i trenerów, maksymalnie czteroosobowe grupy treningowe.

 

6. Czy zapewniamy opiekę w przypadku rezerwacji dwóch turnusów?

W przypadku rezeracji dwóch turnusów dziecko zostaje pod obieką opiekunów i kierownika obozu, co zapenia PSS włączając nocleg, wyżywienie oraz animacje czasu wolnego.

 

7. Gdzie znajdę informację o treningach stacjonarlnych?

Zapraszamy do zakładki trenerzy licencjonowani. Znajdą tam Państwo trenerów w Państwa okolicy.

 

8. Jak często są organizowane kursy dla trenerów?

Dwa razy do roku - cyklu wiosennym i cyklu jesiennym. Wszystkie informację dotyczące rozpoczęcia się kursu zamieszczamy na stronie internetowej oraz na Facebook'u.

 

9. Jak zostać Klubem Partnerskim?

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Sebastianem Pietrzykiem: sebastian.pietrzyk@soccerskills.pl nr tel. 501 655 556. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki Kluby Partnerskie.