Obóz piłkarski w Gniewinie

Hotel Mistral ****, ul. Sportowa 5, 84-250 Gniewino

Gniewino jest położone na Kaszubach nad jeziorem Żarnowskim w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim. Miejscowość oddalona około 20 km od plaż w Dębkach i Białogórze, około 50 km od Trójmiasta. 

Czterogwiazdkowy hotel Mistral, był bazą pobytową Reprezentacji Hiszpanii podczas Euro 2012. Zawodnicy i zawodniczki będą spać w tych samych pokojach co wielcy piłkarze. Do dziś pokoje oznaczone są nazwiskami piłkarzy, którzy w nich spali.

Zobacz ofertę obozów LATO 2024 >>

Hotel otoczony jest obiektami sportowymi: 4 boiska z naturalną nawierzchnią, 2 boiska ze sztuczną nawierzchnią,  hala sportowa, pływalnia kryta, korty tenisowe. Ponadto hotel dysponuje dobrze wyposażoną odnową biologiczną z basenem i jacuzzi, bawialnią dla dzieci i parkingiem.

Pokoje dla uczestników w hotelu Mistral są 3-osobowe z łazienką, telewizorem i bezpłatnym dostępem do WiFi. Restauracja hotelowa zapewnia pełnowartościową dietę dla sportowców - posiłki serwowane są w formie bufetu z różnorodnym menu.

REZERWUJ >>

                                

 

Obóz piłkarski w Uniejowie

Aparthotel Termy Uniejów ****, ul. Termalna 1, 99-210 Uniejów

Uniejów to miasto położone w województwie łódzkim w pobliżu autostrady A2. Ze względu na centralne położenie miasto jest dobrze skomunikowane z całą Polską. Uniejów to miejscowość uzdrowiskowa, turystyczna, słynie z kompleksu Term Uniejów, do których zjeżdżają się turyści nie tylko z całej Polski, ale też z zagranicy.

Zobacz ofertę obozów ZIMA 2024 >>

OFERTA OBOZÓW LATO 2024 >>

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów położony jest w bliskim sąsiedztwie kompleksu boisk piłkarskich i 500 m od kompleksu basenów Termy Uniejów. 

Pokoje dla uczestników obozów są cztero i pięcioosobowe, z łazienką i sypialnią w której są łóżka piętrowe. W obiekcie znajduje się basen, centrum SPA, siłownia, sale konferencyjne, plac zabaw dla dzieci i restauracje. 

Obok hotelu znajduje się kompleks dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich - jedno z naturalną nawierzchnią - jedyne w kraju boisko podgrzewane wodą geotermalną przez cały okres zimy oraz jedno boisko ze sztuczną nawierzchnią w odległości 1 km od hotelu znajduje się hala sportowa. Blisko hotelu również znajduje się kompleks basenów Termy Uniejów, z których w ramach obozu skorzystają uczestnicy naszych obozów.

Rezerwuj >>

Obóz piłkarski w Giżycku

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko

Giżycko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych. Giżycko jest również znane z Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, który specjalizuje się w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów. Przyjeżdżają tu sportowcy, którzy przygotowują się do do udziału w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

Poznaj ofertę obozów Polish Soccer Skills Lato 2023 >>

Obozy Polish Soccer Skills będą odbywać się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Ośrodek położony jest nad samym jeziorem Kisajno i ma bezpośredni dostęp do plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Baza noclegowa ośrodka liczy 231 miejsc i posiada bogatą infrastrukturę sportową i rehabilitacyjną.

Zakwaterowani będziemy w ładnych trzy i cztero i pięcioosobowych pokojach z łazienkami i telewizorami. Na stołówce położonej przy plaży serwowane są posiłki przygotowane specjalnie dla sportowców. Do naszej dyspozycji boisko ze sztuczną nawierzchnią. Na terenie ośrodka znajdują się również korty tenisowe, boisko wielofukncyjne, nowoczesna hala sportowa, centrum rehabilitacyjne, port jachtowy i pływalnia odkryta.

REZERWUJ >>

Obóz piłkarski w Zakopanem

Kompleks API i Willa Jandor - Zakopane, ul. Pardałówka

Zakopane leży w województwie Małopolskim, w samym sercu Tatr. Jest stolicą sportów zimowych i jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce przez turystów polskich i zagranicznych o każdej porze roku. Atrakcje turystyczne są tu nie tylko dla narciarzy, ale również dla miłośników górskich wycieczek i term. Klimat Zakopanego jest unikatowy. Misto gości również sportowców. Na zgrupowania przyjeżdża tu wiele profesjonalnych drużyn sportowych z Polski i zagranicy, w tym także z Ekstraklasy.

Zobacz ofertę obozów piłkarskich Polish Soccer Skills LATO 2024 >>

Do naszej dyspozycji - w czasie obozów letnich jest kompleks sportowy API z dwoma boiskami ze sztuczną nawierzchnią oraz Willa Jandor, która posiada 3, 4 i 5 osobowe pokoje z łazienką i telewizorami, doskonałą kuchnię. 

Uczestnicy obozów piłkarskich w Zakopanem w każdym turnusie skorzystają z atrakcji obiektu Termy Gorący Potok!

 REZERWUJ >> 

 

Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim

Hotel Skal ****, ul. Chrobrego 80, 78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to miejscowość turystyczna i wypoczynkowa nad morzem, położona w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Koszalina i Kołobrzegu. Miejsce chętnie odwiedzane przez polskich i zagranicznych turystów.

Zobacz ofertę obozów Polish Soccer Skills Lato 2024 >> 

Czterogwiazdkowy hotel Skal położony jest 150 m od plaży i w bezpośrednim sąsiedztwie boisk piłkarskich i Aqua Parku, z którego będą korzystać uczestnicy naszych obozów. Mamy do dyspozycji bardzo ładnie i nowocześnie urządzone 30 metrowe pokoje pięcioosobowe z łazienką i telewizorem. W hotelu znajduje się bogata strefa zabaw dla dzieci z grami, konsolami play station i boiskiem do siatkówki. W hotelu jest również SPA - groty solne, strefa saun, jacuzzi - a także sale konferencyjne i restauracje.

Przy hotelu znajdują się dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie - jedno ze sztuczną nawierzchnią i jedno z naturalną.

REZERWUJ TERAZ >>

Majówka piłkarska w Sosnowcu

Obiekty Sportowe Kresowa ul. Kresowa, 41-200 Sosnowiec

Obiekt Kresowa w Sosnowcu posiada pełnowymiarowe boisko z profesjonalną trawą piłkarską (certyfikat FIFA) oraz nowoczesnym bezpośrednim oświetleniem w technologii LED.  
Obiekt posiada zaplecze sanitarne a także dostęp do restauracji.

Szczegółowe informacje o Majówce w Sosnowcu >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Rezerwuj teraz >> 

  

Majówka piłkarska w Krakowie

Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków

Strefa Futbolu Podgórze to największe boisko kryte w Małopolsce. W tym miejscu sport narodził się prawie 90 lat temu. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowego miejsca, które łączy tradycję z nowoczesnością w pięknej dzielnicy Krakowa, jaką niewątpliwie jest Podgórze.

Szczegółowe informacje o Majówce piłkarskiej w Krakowie >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią pod balonem oraz zaplecze sanitarne.

Rezerwuj teraz >>

 

 

Majówka piłkarska w Warszawie

OSiR Targówek ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa

Na obiektach OSiR Targówek przy ulicy Łabiszyńskiej są boiska z trawą syntetyczną, w tym jedno zadaszone, szatnie, miejsce na lunch, basen, oraz sale treningowe.

Jest to dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców lewo, jak i prawobrzeżnej Warszawy, gdyż znajduje się tuż przy obwodnicy S8.

Szczegółowe informacje o Majówce piłkarskiej w Warszawie >>

Do naszej dyspozycji podczas stacjonarnego obozu piłkarskiego Polish Soccer Skills jest boisko zadaszone ze sztuczną nawierzchnią.

Rezerwuj teraz >>

 

Majówka piłkarska w Chorzowie

Obiekty Stadionu Śląskiego boisko boczne ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów

Pełnowymiarowe boisko piłkarskie (105x68m) z trawą syntetyczną i z dwoma szatniami, posiadające trybunę krytą na 367 miejsc, sztuczne oświetlenie - 500 luxów.

Szczegółowe informacje o Majówce piłkarskiej w Chorzowie >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills będzie boisko ze syntentyczną trawą obok Stadionu Śląskiego

Rezerwuj teraz >> 

Majówka piłkarska we Wrocławiu

AWF Wrocław Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

AWF Wrocław to kompleks boisk, sal sportowych do prowadzenia treningów, zajęć dydaktycznych, organizacji zawodów, spotkań, konferencji i innego typu wydarzeń. 

Podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills do naszej dyspozycji będzie hala z parkietem, boisko ze sztuczną nawierzchnią, szatnie, miejsce na lunch oraz inne obiekty znajdujące się na terenie ośrodka.

Rezerwuj teraz >> 

   

Majówka piłkarska w Gdańsku

Hala Piłkarska Olimpijski FC, Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk

Olimpijski FC to profesjonalny kompleks piłkarski z bogatą infrastrukturą. Na obiekcie znajduje się siedem boisk - pięć o wymiarach 40×20 metrów, dwa o wymiarach 30×50 metrów lub cało boisko o wymiarach 75×110 metrów. Do naszej dyspozycji jest także budynek sanitarno-szatniowy z oddzielnymi pomieszczeniami dla zawodników i trenerów. 

Szczegółowe informacje o Majówce w Gdańsku >>

Boisko jest w pełni zadaszone, przez co daje możliwość gry przy niekorzystnych warunkach pogodowych. W sezonie zimowym zapewnione jest ogrzewanie oraz oświetlenie hali.

Rezerwuj teraz >>

 

Wakacyjne treningi piłkarskie w Chorzowie

Obiekty Stadionu Śląskiego, boisko boczne ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów

Pełnowymiarowe boisko piłkarskie (105x68m) z trawą syntetyczną i z dwoma szatniami, posiadające trybunę krytą na 367 miejsc, sztuczne oświetlenie - 500 luxów.

Szczegółowe informacje o Wakacyjnych treningach >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills będzie boisko ze syntentyczną trawą obok Stadionu Śląskiego

Rezerwuj teraz >> 

Wakacyjne treningi piłkarskie w Gdańsku

Hala Piłkarska Olimpijski FC, Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk

Olimpijski FC to profesjonalny kompleks piłkarski z bogatą infrastrukturą. Na obiekcie znajduje się siedem boisk - pięć o wymiarach 40×20 metrów, dwa o wymiarach 30×50 metrów lub cało boisko o wymiarach 75×110 metrów. Do naszej dyspozycji jest także budynek sanitarno-szatniowy z oddzielnymi pomieszczeniami dla zawodników i trenerów. 

Szczegółowe informacje o stacjonarnym w Gdańsku >>

Boisko jest w pełni zadaszone, przez co daje możliwość gry przy niekorzystnych warunkach pogodowych. 

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie we Wrocławiu

AWF Wrocław Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

AWF Wrocław to kompleks boisk, sal sportowych do prowadzenia treningów, zajęć dydaktycznych, organizacji zawodów, spotkań, konferencji i innego typu wydarzeń. 

Szczegółowe informacje o obozie we Wrocławiu >>

Podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills do naszej dyspozycji będzie hala z parkietem, boisko ze sztuczną nawierzchnią, szatnie, miejsce na lunch oraz inne obiekty znajdujące się na terenie ośrodka.

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Krakowie

Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków

Strefa Futbolu Podgórze to największe boisko kryte w Małopolsce. W tym miejscu sport narodził się prawie 90 lat temu. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowego miejsca, które łączy tradycję z nowoczesnością w pięknej dzielnicy Krakowa, jaką niewątpliwie jest Podgórze.

Szczegółowe informacje o obozie stacjonarnym w Krakowie >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu  Polish Soccer Skills będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz zaplecze sanitarne.

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Warszawie

OSiR Targówek ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa

Na obiektach OSiR Targówek przy ulicy Łabiszyńskiej są boiska z trawą syntetyczną, w tym jedno zadaszone, szatnie, miejsce na lunch, basen, oraz sale treningowe.

Jest to dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców lewo, jak i prawobrzeżnej Warszawy, gdyż znajduje się tuż przy obwodnicy S8.

Szczegółowe informacje o obozie piłkarskim w Warszawie >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu piłkarskiego Polish Soccer Skills jest boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Rezerwuj teraz >>

Obóz esportowy w Uniejowie

Aparthotel Termy Uniejów ****, ul. Termalna 1, 99-210 Uniejów

Uniejów to miasto położone w województwie łódzkim w pobliżu autostrady A2. Ze względu na centralne położenie miasto jest dobrze skomunikowane z całą Polską. Uniejów to miejscowość uzdrowiskowa, turystyczna, słynie z kompleksu Term Uniejów, do których zjeżdżają się turyści nie tylko z całej Polski, ale też z zagranicy.

Zobacz ofertę obozów Esports Talent PRO >>

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów położony jest w bliskim sąsiedztwie kompleksu 500 m od kompleksu basenów Termy Uniejów i boisk piłkarskich. 

Pokoje dla uczestników obozów są czteroosobowe, z łazienką i sypialnią w której są łóżka piętrowe. W obiekcie znajduje się basen, centrum SPA, siłownia, sale konferencyjne, plac zabaw dla dzieci i restauracje. 

Obok hotelu znajduje się kompleks basenów Termy Uniejów, z których w ramach obozu skorzystają uczestnicy naszych obozów, a także kompleks dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich, w pobliżu znajduje się też hala sportowa. 

Rezerwuj >>