Obóz piłkarski w Licheniu

Hotel Atut****, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary

Licheń to miejscowość w województwie wielkopolskim, położona niedaleko Konina z dobrym dojazdem autostradą A2. Hotel Atut to największe centrum konferencyjne w Wielkopolsce usytuowany 600 m od bazyliki. Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, które widać z okien hotelu, jest ośrodkiem pielgrzymkowym znanym na całym świecie. Nieopodal hotelu znajduje się plaża nad jeziorem Licheńskim.

Zobacz szczegółowe informacje o obozach piłkarskich Polish Soccer Skills >>

Do naszej dyspozycji w czterogwiazdkowym hotelu Atut są wygodne, ładnie urządzone pokoje czteroosobowe z łazienkami. W hotelu znajduje się basen, jacuzzi, sale konferencyjne, sale zabaw dla dzieci, centrum odnowy biologicznej, boiska piłkarskie, boiska tartanowe, boiska do siatkówki plażowej oraz ogród.

Treningi będą odbywały się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przygotowanym specjalnie na obozy Polish Soccer Skills w czerwcu 2020. Zimą trenujemy na boisku pod balonem!

Rezerwuj teraz >>

 

Obóz piłkarski w Mrągowie

Mrągowo Resort & Spa, ul. Giżycka 6, 11-700 Mrągowo

Mrągowo Resort & Spa jest położony na mazurach w sąsiedztwie jeziora Czos. Obiekt jest doskonały zarówno do rodzinnego wypoczynku, jak również do organizacji różnorodnych wydarzeń sportowych, takich jak: obozy piłkarskie, zawody, turnieje. Ośrodek co roku gości na zgrupowaniach wiele piłkarskich drużyn.

Szczegółowe informacje o obozach piłkarskich Polish Soccer Skills >>

Do naszej dyspozycji oddane są komfortowe pokoje czteroosobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na obiekcie znajdują się: boisko piłkarskie z naturalną i sztuczną trawą, 2  balony sportowe na wypadek niepogody, basen z zapleczem SPA, siłownia z salką treningową, korty tenisowe.

Rezerwuj obóz >>

 

Obóz piłkarski w Zakopanem

Kompleks API - Zakopane

Zakopane leży w województwie Małopolskim, w samym sercu Tatr. Jest stolicą sportów zimowych i jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce przez turystów polskich i zagranicznych. Misto gości na zgrupowaniach wiele profesjonalnych drużyn sportowych z Polski i zagranicy, w tym także z Ekstraklasy.

Zobacz szczegółowe informacje o obozach piłkarskich Polish Soccer Skills >>

Do naszej dyspozycji - w czasie obozów letnich jest kompleks API Obiekty Rekreacyjno-Wypoczynkowe w Zakopanem (budynki API1, API4 i API6). To ośrodek specjalizujący się w obsłudze obozów sportowych. Posiada 2, 3 i 4 osobowe pokoje z łazienką i telewizorami, doskonałą kuchnią i 2 boiska ze sztuczną nawierzchnią. 

Uczestnicy obozów piłkarskich w Zakopanem w każdym turnusie skorzystają z atrakcji obiektu Termy Gorący Potok!

 REZERWUJ >> 

  

Obóz piłkarski w Wałczu

Centralny Ośrodek Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz

Zobacz pełne informacje o piłkarskich obozach z Polish Soccer Skills >>

Wałcz jest otoczony jeziorami, leży w województwie zachodniopomorskim pomiędzy miejscowościami: Poznań, Piła, Szczecin. Centralny Ośrodek Sportu, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu jest miejscem gdzie na codzień trenują olimpijczycy - przede wszystkim wioślarze i kajakarze, ale też siatkarze, sporty walki i szermierka.

Do naszej dyspozycji podczas naszych obozów piłkarskich oddane są hotele Lider, Sydney i DW 700. W hotelach są pokoje dwuosobowe i trzyosobowe z łazienkami i telewizorami. Treningi piłkarskie będą odbywać się na boiskach z naturalną nawierzchnią, a w razie niepogody na hali sportowej. Dodatkowo do naszej dyspozycji jest basen, plaża, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, korty tenisowe i wiele innych atrakcji. Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu specjalnie dla Polish Soccer Skills wybudował cztery dodatkowe pełnowymiarowe boiska z naturalną nawierzchnią, na których swoje umiejętności piłkarskie będą doskanalić chłopcy i dziewczynki w wieku od 7-19 lat.

Przejdź do zapisów >>

 

Obóz piłkarski w Spale

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Hotel Mościcki w Spale

Spała to miejscowość wypoczynkowa oddalona 90 km od Warszawy i 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, położona na terenie dawnej Puszczy Pilickiej. Lasy Spalskie tworzą jeden z największych obszarów leśnych w środkowej Polsce. Przez rozległą puszczę płynie Pilica, w której dorzeczu powstało kilka leśnych obszarów chronionych, a wśród nich Spalski Park Krajobrazowy.

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy znani z pierwszych stron gazet. Wszyscy olimpijczycy w Polsce znają hasło "Dzięki Spale są medale" :)

Zobacz szczegóły obozów piłkarskich Polish Soccer Skills LATO 2020 >>

Do naszej dyspozycji jest w Centralnym Ośrodku Sportu (w zależności od dostępności pokoi) hotel Olimpijczyk, Champion, a w nim pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami i telewizorami. W hotelu jest dostęp do internetu. Na terenie obiektu znajdują się boiska w tym jedno nowoodddane ze sztuczną nawierzchnią, hale sportowe, sale konferencyjne, stołówka, boisko do siatkówki plażowej, korty tenisowe, sale gier, kawiarenka i wiele innych atrakcji.

Będziemy korzystać również z czterogwiazdkowego Hotelu Mościcki Resort & Conference w Spale, który oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4osobowych z łazienkami, TV oraz bezpłatnym wifi. Hotel posiada sale konferencyjne, restauracje oraz odnowę biologiczną.

Ze względu na rok olimpijski w 2020 roku będziemy korzystać również z innych obiektów sportowych położonych blisko Spały.

Zarezerwuj obóz >>