Obóz piłkarski w Uniejowie

Aparthotel Termy Uniejów ****, ul. Termalna 1, 99-210 Uniejów

Uniejów to miasto położone w województwie łódzkim w pobliżu autostrady A2. Ze względu na centralne położenie miasto jest dobrze skomunikowane z całą Polską. Uniejów to miejscowość uzdrowiskowa, turystyczna, słynie z kompleksu Term Uniejów, do których zjeżdżają się turyści nie tylko z całej Polski, ale też z zagranicy.

Zobacz ofertę obozów Polish Soccer Skills ZIMA 2022 >>

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów położony jest w bliskim sąsiedztwie kompleksu boisk piłkarskich i 500 m od kompleksu basenów Termy Uniejów. 

Pokoje dla uczestników obozów są czteroosobowe, z łazienką i sypialnią w której są łóżka piętrowe. W obiekcie znajduje się basen, centrum SPA, siłownia, sale konferencyjne, plac zabaw dla dzieci i restauracje. 

Obok hotelu znajduje się kompleks dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich - jedno z naturalną nawierzchnią - jedyne w kraju boisko podgrzewane wodą geotermalną przez cały okres zimy oraz jedno boisko ze sztuczną nawierzchnią w odległości 1 km od hotelu znajduje się hala sportowa. Blisko hotelu również znajduje się kompleks basenów Termy Uniejów, z których w ramach obozu skorzystają uczestnicy naszych obozów.

Rezerwuj >>

Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim

Hotel Skal ****, ul. Chrobrego 80, 78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to miejscowość turystyczna i wypoczynkowa nad morzem, położona w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Koszalina i Kołobrzegu. Miejsce chętnie odwiedzane przez polskich i zagranicznych turystów.

Zobacz ofertę obozów Polish Soccer Skills Lato 2021 >> 

Czterogwiazdkowy hotel Skal położony jest 150 m od plaży i w bezpośrednim sąsiedztwie boisk piłkarskich. Mamy do dyspozycji bardzo ładnie i nowocześnie urządzone 30 metrowe pokoje cztero i pięcioosobowe z łazienką i telewizorem. W hotelu znajduje się bogata strefa zabaw dla dzieci z grami, konsolami play station i boiskiem do siatkówki. W hotelu jest również SPA - groty solne, strefa saun, jacuzzi - a także sale konferencyjne i restauracje.

Przy hotelu znajdują się dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie - jedno ze sztuczną nawierzchnią i jedno z naturalną.

REZERWUJ TERAZ >>

Obóz piłkarski w Licheniu

ul. Klasztorna 1, 62-563 Licheń Stary

Licheń to miejscowość w województwie wielkopolskim, położona niedaleko Konina z dobrym dojazdem autostradą A2.

Licheń Stary znany jest przede wszystkim z Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, które jest ośrodkiem pielgrzymkowym znanym na całym świecie. Inną atrakcją jest ciepłe jezioro, turyści często wędkują, biorą udział w spływach kajakowych i uprawiają turystykę pieszą. 

Nasz hotel położony jest przy samej plaży nad jeziorem Licheńskim -  jednym z najcieplejszych jezior w Polsce. Latem temeratura wody przekracza 23 stopnie Celcjusza.

Zobacz ofertę obozów piłkarskich Polish Soccer Skills LATO 2021 >>

Hotel o standardzie 3 gwiazdek cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, ze względu na ładnie urządzone pokoje, czystość, miłą obsługę i bardzo dobre położenie. Do naszej dyspozycji w hotelu są wygodne, pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami, telewizorami i dostępem do wifi. W hotelu znajdują się sale konferencyjne, sala do bilarda i restauracje. Obok hotelu znajduje się plaża, wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz boisko piłkarskie z naturalną nawierznią i hala sportowa.

Treningi będą odbywały się na pełnowymiarowym boisku z naturalną nawierzchnią, a w razie złych warunków atmosferycznych w hali sportowej. Obiekty sportowe oddalone są od hotelu o 170 m.

Rezerwuj teraz >>

Obóz piłkarski w Giżycku

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko

Giżycko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych. Giżycko jest również znane z Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, który specjalizuje się w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów. Przyjeżdżają tu sportowcy, którzy przygotowują się do do udziału w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

Poznaj ofertę obozów Polish Soccer Skills Lato 2021 >>

Obozy Polish Soccer Skills będą odbywać się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Ośrodek położony jest nad samym jeziorem Kisajno i ma bezpośredni dostęp do plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Baza noclegowa ośrodka liczy 231 miejsc i posiada bogatą infrastrukturę sportową i rehabilitacyjną.

Zakwaterowani będziemy w ładnych trzy i czteroosobowych pokojach z łazienkami i telewizorami. Na stołówce położonej przy plaży serwowane są posiłki przygotowane specjalnie dla sportowców. Do naszej dyspozycji będą dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie z naturalną nawierzchnią. Na terenie ośrodka znajdują się również korty tenisowe, boisko wielofukncyjne, nowoczesna hala sportowa, centrum rehabilitacyjne, port jachtowy, pływalnia odkryta, i boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, które jest w trakcie budowy.

REZERWUJ >>

Obóz piłkarski w Zakopanem

Kompleks API - Zakopane

Zakopane leży w województwie Małopolskim, w samym sercu Tatr. Jest stolicą sportów zimowych i jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce przez turystów polskich i zagranicznych o każdej porze roku. Atrakcje turystyczne są tu nie tylko dla narciarzy, ale również dla miłośników górskich wycieczek i term. Klimat Zakopanego jest unikatowy. Misto gości również sportowców. Na zgrupowania przyjeżdża tu wiele profesjonalnych drużyn sportowych z Polski i zagranicy, w tym także z Ekstraklasy.

Zobacz szczegółowe informacje o obozach piłkarskich Polish Soccer Skills LATO 2021 >>

Do naszej dyspozycji - w czasie obozów letnich jest kompleks API Obiekty Rekreacyjno-Wypoczynkowe w Zakopanem (budynki API1, API4 i API6). To ośrodek specjalizujący się w obsłudze obozów sportowych. Posiada 2, 3 i 4 osobowe pokoje z łazienką i telewizorami, doskonałą kuchnią i 2 boiska ze sztuczną nawierzchnią. 

Uczestnicy obozów piłkarskich w Zakopanem w każdym turnusie skorzystają z atrakcji obiektu Termy Gorący Potok!

 REZERWUJ >> 

 

Obóz piłkarski w Spale

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Hotel Mościcki, Sport Rooms

Spała to miejscowość wypoczynkowa oddalona 90 km od Warszawy i 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, położona na terenie dawnej Puszczy Pilickiej. Lasy Spalskie tworzą jeden z największych obszarów leśnych w środkowej Polsce. Przez rozległą puszczę płynie Pilica, w której dorzeczu powstało kilka leśnych obszarów chronionych, a wśród nich Spalski Park Krajobrazowy. Do Spały chętnie przyjeżdżają miłośnicy spływów kajakowych, ze względu na urokliwe ukształotwanie szlaków.

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy znani z pierwszych stron gazet. Wszyscy olimpijczycy w Polsce znają hasło "Dzięki Spale są medale" :)

Zobacz ofertę obozów letnich Polish Soccer Skills 2021 >>

Noclegi podczas obozów letnich mamy zapewnione w Centralnym Ośrodku Sportu, w Hotelu Mościcki - który był rezydencją prezydentów Rzeczpospolitej w latach 1922-1939 - oraz w hotelu Sport Rooms. Treningi będą odbywały się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz na innych pobliskich obiektach. Ze względu na rok olimpijski w 2021 roku będziemy korzystać również z innych obiektów sportowych położonych blisko Spały poza Centralnym Ośrodkiem Sportu.

Pokoje w hotelach są dwu i trzyosobowe z łazienkami, TV oraz bezpłatnym wifi. 

Zarezerwuj obóz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Lublinie

SP nr 16 im. F. Chopina Poturzyńska 2, 20-853 Lublin

Na obiekcie przy ulicy Poturzyńskiej znajduje się hala sportowa, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią (w przypadku dobrej pogody), szatnie, miejsce na lunch oraz inne obiekty znajdujące się na terenie SP nr 16.

Szczegółowe informacje o stacjonarnym obozie piłkarskim w Lublinie >>

Podczas stacjonarnego obozu piłkarskiego Polish Soccer Skills w Lublinie do naszej dyspozycji będzie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, a w razie złej pogody hala sportowa.

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Gdańsku

Hala Piłkarska Olimpijski FC, Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk

Olimpijski FC to profesjonalny kompleks piłkarski z bogatą infrastrukturą. Na obiekcie znajduje się siedem boisk - pięć o wymiarach 40×20 metrów, dwa o wymiarach 30×50 metrów lub cało boisko o wymiarach 75×110 metrów. Do naszej dyspozycji jest także budynek sanitarno-szatniowy z oddzielnymi pomieszczeniami dla zawodników i trenerów. 

Szczegółowe informacje o stacjonarnym w Gdańsku >>

Boisko jest w pełni zadaszone, przez co daje możliwość gry przy niekorzystnych warunkach pogodowych. 

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Sosnowcu

Obiekty Sportowe Kresowa ul. Kresowa, 41-200 Sosnowiec

Obiekt Kresowa w Sosnowcu posiada pełnowymiarowe boisko z profesjonalną trawą piłkarską (certyfikat FIFA) oraz nowoczesnym bezpośrednim oświetleniem w technologii LED.  
Obiekt posiada zaplecze sanitarne a także dostęp do restauracji.

Szczegółowe informacje o stacjonarnym obozie w Sosnowcu >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Rezerwuj teraz >> 

Wakacyjne treningi piłkarskie we Wrocławiu

AWF Wrocław Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

AWF Wrocław to kompleks boisk, sal sportowych do prowadzenia treningów, zajęć dydaktycznych, organizacji zawodów, spotkań, konferencji i innego typu wydarzeń. 

Szczegółowe informacje o obozie we Wrocławiu >>

Podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills do naszej dyspozycji będzie hala z parkietem, boisko ze sztuczną nawierzchnią, szatnie, miejsce na lunch oraz inne obiekty znajdujące się na terenie ośrodka.

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Krakowie

Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków

Strefa Futbolu Podgórze to największe boisko kryte w Małopolsce. W tym miejscu sport narodził się prawie 90 lat temu. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowego miejsca, które łączy tradycję z nowoczesnością w pięknej dzielnicy Krakowa, jaką niewątpliwie jest Podgórze.

Szczegółowe informacje o obozie stacjonarnym w Krakowie >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu  Polish Soccer Skills będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz zaplecze sanitarne.

Rezerwuj teraz >>

Wakacyjne treningi piłkarskie w Warszawie

OSiR Targówek ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa

Na obiektach OSiR Targówek przy ulicy Łabiszyńskiej są boiska z trawą syntetyczną, w tym jedno zadaszone, szatnie, miejsce na lunch, basen, oraz sale treningowe.

Jest to dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców lewo, jak i prawobrzeżnej Warszawy, gdyż znajduje się tuż przy obwodnicy S8.

Szczegółowe informacje o obozie piłkarskim w Warszawie >>

Do naszej dyspozycji podczas obozu piłkarskiego Polish Soccer Skills jest boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Rezerwuj teraz >>

Świąteczny obóz piłkarski w Spale

Sport Rooms, Pensjonat Karczma Spalska, Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

Spała to miejscowość wypoczynkowa oddalona 90 km od Warszawy i 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, położona na terenie dawnej Puszczy Pilickiej. Lasy Spalskie tworzą jeden z największych obszarów leśnych w środkowej Polsce. Przez rozległą puszczę płynie Pilica, w której dorzeczu powstało kilka leśnych obszarów chronionych, a wśród nich Spalski Park Krajobrazowy.

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy znani z pierwszych stron gazet. Wszyscy olimpijczycy w Polsce znają hasło "Dzięki Spale są medale" :)

Zobacz szczegóły obozów piłkarskich Wielkanoc 2021 >>

Noclegi podczas obozów świątecznych mamy zapewnione w hotelu Sport Rooms i w pensjonacie Karczma Spalska. Treningi będą odbywały się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz na obiektach MOSIRu Tomaszów Mazowiecki. Do naszej dyspozycji są boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz hale sportowe, w tym Arena Lodowa.

Pokoje w hotelach są dwu i trzyosobowe z łazienkami, TV oraz bezpłatnym wifi. 

Ze względu na rok olimpijski w 2021 roku będziemy korzystać również z innych obiektów sportowych położonych blisko Spały poza Centralnym Ośrodkiem Sportu.

Zarezerwuj obóz >>

Świąteczny obóz piłkarski we Wrocławiu

AWF Wrocław Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

AWF Wrocław to kompleks boisk, sal sportowych do prowadzenia treningów, zajęć dydaktycznych, organizacji zawodów, spotkań, konferencji i innego typu wydarzeń. 

Podczas obozu stacjonarnego Polish Soccer Skills do naszej dyspozycji będzie hala z parkietem, boisko ze sztuczną nawierzchnią, szatnie, miejsce na lunch oraz inne obiekty znajdujące się na terenie ośrodka.

Rezerwuj teraz >>