Luis Llopis - Real Madryt

Przyglądałem się od jakiegoś czasu jak rozwija się Soccer Skills PRO i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem.

Stałem się jego częścią tego projektu, bo jest to bardzo dobry system i wróżę mu sukces na wielu poziomach.

Stworzone narzędzia potrzebne są zarówno w profesjonalnych akademiach, jak i amatorskich klubach.

Luis Llopis - trener bramkarzy Realu Madryt (asystent Zinedine Zidane'a), ekspert Soccer Skills PRO

Andrzej Wyroba - TS Podbeskidzie

Jednym z moich zadań jako koordynatora TS Podbeskidzie Bielsko-Biała jest sprawić, aby szkolenie w klubie stało na europejskim poziomie. Wymaga to uporządkowania kwestii związanych z system szkolenia. W związku z tym szukaliśmy rozwiązania, które zostanie w pełni dostosowane do naszych potrzeb i pozwoli nam kontrolować realizację planu, który obraliśmy.

Dlatego też, aby zrobić krok do przodu zdecydowaliśmy się podpisać umowę na korzystanie z Systemu Soccer Skills PRO Team, dzięki czemu mamy kompletny system szkolenia szczegółowo zaplanowany, dostosowany do polskich warunków, zgodny z Narodowym Modelem Gry, jak również program, który jest narzędziem do zarządzania Akademią.

Dzięki Soccer Skills PRO Team wszyscy pracownicy, zawodnicy Akademii oraz rodzice podążać będą jedną ścieżką wyznaczoną przez klub, zgodnie z filozofią którą Akademia wdraża w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą. W perspektywie czasu jestem przekonany, że dzięki temu Systemowi staniemy się jedną z najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce.

Andrzej Wyroba - koordynator akademii TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała korzysta z rozwiązania Soccer Skills PRO Team w wersji Elite

Roman Kosecki - Kosa Konstancin

Cieszę się że mamy w Polsce takie narzędzie jak Soccer Skills PRO Team. Tym bardziej, że powstanie tego systemu jest naturalnym skutkiem opracowania w PZPN Narodowego Modelu Gry, co było moim priorytetem w pracy w Związku.

Zdecydowałem się na Soccer Skills PRO Team w Kosie Konstancin nie tylko dlatego, że jest to system zgodny z NMG, ale także dlatego, że jest bardzo intuicyjnym, kompleksowym narzędziem wprowadzającym najwyższe standardy w Akademii.      

Roman Kosecki - Prezes klubu Kosa Konstancin i były wiceprezes PZPN ds. Szkolenia

Kosa Konstancin korzysta z systemu Soccer Skills PRO Team w wersji Complete.

Jarosław Charuk AP - 11 Legionowo

Akademia Piłkarska 11 działa od 2013 roku w Legionowie z inicjatywy aktywnych trenerów dzieci i młodzieży - mojego przyjaciela Jacka Narewskiego oraz mojej. Pomimo dość krótkiej historii, mamy ambicję, aby stać się topową akademią w naszej okolicy.

Aby osiągnąć ten cel musimy cały czas się rozwijać, dlatego od sezonu 2016/2017 korzystamy z systemu szkolenia Soccer Skills PRO. Zostaliśmy wyposażeni w narzędzie, które usprawnia pracę całej kadry trenerskiej, a mi jako osobie zarządzającej pozwala na nadzorowanie całej akademii.

Jarosław Charuk - współzałożyciel oraz koordynator w Akademii Piłkarskiej 11 Legionowo

Akademia Piłkarska 11 Legionowo korzysta z systemu Soccer Skills PRO Team w wersji Basic.

Paweł Lewicki - KKS Kalisz

Kaliski Klub Sportowy Kalisz to największy klub w południowej Wielkopolsce. W klubie trenuje blisko 400 zawodników i zawodniczek w wieku od 5 roku życia do zespołu seniora występującego w piłkarskiej 3 lidze. KKS Kalisz sukcesywnie stawia na rozwój szkolenia.

W bieżącym sezonie wdrożyliśmy rozwiązanie Soccer Skills PRO Team w wersji COMPLETE. Podejmowane działania mają za zadanie pomóc zauważyć i rozwijać najzdolniejszych graczy w okolicy. Choć wiemy, że szkolenie jest procesem długofalowym, to korzystanie z profesjonalnego systemu szkolenia przynosi pierwsze owoce w postaci powołań do kadry województwa oraz zaproszeń na konsultacje kadry Polski. Pokazuje to, że klub obrał właściwą strategię.

Paweł Lewicki - koordynator akademii KKS Kalisz

KKS Kalisz korzysta z systemu Soccer Skills PRO Team w wersji Complete.

Piotr Polański - Lakeshore United z Kanady

Jesteśmy akademią działającą od 25 lat i skupiamy głównie młodzież polonijną. Posiadamy drużyny w czterech kategoriach wiekowych i cały czas staramy się rozwijać. Dlatego też zdecydowaliśmy się korzystanie z systemu Soccer Skills PRO Team w wersji Basic.

Potrzebowaliśmy narzędzia, które ułatwi i usystematyzuje naszą pracą. Software pozwala naszym trenerom skupić się na jak najlepszej realizacji przygotowanych dla nas konspektów treningowych oraz daje możliwość przekazywania zawodnikom i ich rodzicom w łatwy sposób feedback'u.

Piotr Polanski - Lakeshore United Owner

Lakeshore United korzysta z systemu Soccer Skills PRO Team w wersji Basic.