Reprezentacja U9 (rocznik 2009)

Berkowski Kacper MKS Miedź Legnica S.A.
Biliński Oskar Football Academy Płońsk
Czyzykowski Maksymilian MKS Debrzno
Duda Wiktor Polonia Stal Świdnica
Gołaś Bruno Arkonia Szczecin
Jedliński Mateusz MKS Polonia- Stal Świdnica
Kulawiak Ignacy AP Młoda Orawa
Matysik Wiktor Akademia Piłkarska Mam Talent
Mazur Fabian KKP Korona Kielce
Napierała Kacper Akademia Piłkarska Warta Gorzów
Rogowski Nikodem MKS Mławianka Mława
Samonek Wiktor Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin 
Stachorzecki Tomasz Górnik Łęczna S.A.
Stoltz Filip  MZKS Alit Ożarów
Szwaczek Wiktor MKS Polonia-Stal Świdnica
Tomecki Oskar KS Stadion Śląski
Zygmunt Cyprian Wieluński Klub Sportowy 

Reprezentacja U10 (rocznik 2008)

Bieniek Oliwier AP Tczew
Brzozowski Krystian Motor Lublin S.A.
Derkacz Mateusz BKS Lublin
Dudek Sammy MKP Kotwica Kołobrzeg
Jagodzinski Tadeusz AP Tczew
Jakubowski Dominik FC Schwedt 02
Jasiński Mikołaj Akademia Piłkarska Żyrardów
Kaczorowski Wiktor Olimpia Grudziądz S.A.
Kamiński Alexander KS Avia Kamionki
Kołodziejczyk Jacek MKS Polonia-Stal Świdnica
Krassowski Tomasz Gryf Słupsk
Majewski Alan MKS Pogoń Szczecin
Modrak Patryk UKS GOL Brodnica
Peret Jakub FCB Escola Varsovia
Perzyński Kamil Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego
Wisła Płock
Rostek Krystian Akademia Piłkarska Oleśnica
Sakowski Oliwier Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń
Skraburski Borys MKS Miedź Legnica S.A.
Slusar Marcel BAK 07
Szczepaniak Mateusz AS Orlik Kaźmierz
Szefel Rysio ŁKS 2006
Żek Marceli UKS Varsovia Warszawa

Reprezentacja U11 (rocznik 2007)

Bachurski Maksymilian MKS Polonia Warszawa
Czwartosz Antoni Klub Sportowy Delta Warszawa
Domaniewski Aleksander KS Unia Janikowo
Dziewiatowski Mateusz Zagłębie Lubin
Ede Bright KS Delta Warszawa

Góra

Gujda

Piotr

Dominik

Akademia Kolejarz Stróże

SPEC Stal Łańcut

Kosmalski  Jan MKS Znicz Pruszków
Lewandowski Robert KP Jaguar Gdańsk
Matyja Adam KS Skra Częstochowa
Nawrocki Karol KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pawłowski Max Olimpia Grudziądz
Skiba Dominik UKS Rodło Opole
Sypniewski Maciej MKS Znicz Pruszków 
Szostak Maciej Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego
Todzia Szymon MKS Polonia Warszawa
Walczyk Michał MKS Puławiak Puławy
Wojda Adam AP Marcovia Marki
Zasada Emil Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego

Reprezentacja U12 (rocznik 2006)

Andrzejczak Dawid MKS Znicz Pruszków
Andrzejewski Alan AP WKS Śląsk Wrocław S.A.
Banasik Wojciech MKS Znicz Pruszków 
Banaszek Antoni MKS Znicz Pruszków
Cioth Grzegorz MKS Polonia Warszawa
Czerwiński Maksymilian SKS Unia Swarzędz
Duda Mateusz MKS Polonia-Stal Świdnica
Idzik Maksymilian Akademia Inter Łazy
Kapusta Adam KS Borek Kraków 
Kozok Kacper MKS Pogoń Ruda Śląska
Łazor Michał MKS Polonia Przemyśl
Maćkowiak Szymon Stal Rzeszów S.A.
Melich Oskar MKS Znicz Pruszków
Orłowski Kacper Siódemka Tychy
Paliński Patryk MKS Polonia-Stal Świdnica
Pietrzak Adam AS Stomil Olsztyn
Sikora  Sebastian  Motor Lublin 
Skoneczny Natan FCB Escola Varsovia
Soberka Kamil Klub Sportowy Górnik Zabrze

Szabłowski 

Woronecki

Kuba

Samuel

Akademia KGHM Zagłębie Lubin 

AP Jagiellonia Białystok

Reprezentacja U13 (rocznik 2005)

Bonikowski Jan Olimpia Grudziądz 
Bryks Wiktor MKS Mławianka Mława
Cybulski  Maciej MKS Znicz Pruszków 
Demzała Jan PWKS Huragan Wołomin
Dziemidowicz  Jan Akademia Sportu Stomil Olsztyn
Eytam Daniel Elazar F.C. Neve Yosef Haifa
Gala Kacper MKS Znicz Pruszków
Kamiński Marcin Wielkopolska Akademia Bramkarska
Krasuski Bartosz KS Drukarz Warszawa
Kubiak Jan KP Calisia 14 Kalisz
Kulawiak Antoni Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec
Majkutewicz Grzegorz FC Wrocław Academy
Manikowski Marcin Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz
Mądry Krzysztof AS Fenomen Wrocław - Leśnica
Mielcarz Jakub MKS Piast Piastów
Orzechowski Jan Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock
Radwański Jakub KS Górnik Konin
Sadkowski Tomasz Górnik Zabrze S.S.A.
Suchecki Franciszek RKS Raków Częstochowa S.A.
Szostek Igor MKP Pogoń Siedlce
Temczuk Igor AS Fenomen Wrocław - Leśnica 
Wollny Marco AP Ruch Chorzów S.A.
Wójcik Mateusz Stal Mielec
Wrzosek Adrian MKP Pogoń Siedlce
Wyszyński Hubert MKS Wicher Kobyłka

Żeńska reprezentacja WU14 (roczniki 2006-2004)

Biesiada Julia UKS Ząbkovia Ząbki
Bogaczewicz Martyna IL ROS 
Dębska Dominika MUKS Praga Warszawa
Gozdecka Aleksandra RWKS Sparta Biłgoraj
Grześkowiak Maria KU AZS Uniwersytet Warszawski
Grzywińska Zuzanna MKS Gryf Tczew
Krukowska  Marta MUKS Praga Warszawa
Krzemieniewska  Julia Brak klubu
Nowińska Kinga UKPK Kania Toruń
Paduch Marta KS Unislawia Unisław
Piwińska Aleksandra KKPK Medyk Konin
Sankowska Maja GKS Przodkowo
Strasińska Martyna UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Szczepanik Julia RWKS Sparta Biłgoraj
Zając Wiktoria MKS Orlicz Suchedniów
Złotnicka Emilia Brattvåg IL
Żydek Julia LKS Lachy Lachowice-Hucisko

Reprezentacja U14 (rocznik 2004)

Asensky Maksym GKS Olimpia Grudziądz
Czapliński Norbert AP Kotwica Kołobrzeg
Dylikowski Mateusz RKS Raków Częstochowa
Gasiorowski Patrik SC Red Star-Penzing
Golis Dominik FKS Stal Mielec
Grysztar Wojciech MKS Przasnysz
Jarek Mateusz Amatorski Klub Sportowy Mikołów
Jurczak Filip FCB Escola Varsovia
Kołodziej Aleksander RKS Raków Częstochowa
Malinowski Marcel MKS Mławianka Mława
Marciniak Damian UKS Bzura Ozorków
Niedbała Jakub Akademia Piłkarska Wisła Kraków
Pendel Karol UKS Niedźwiadek Chełm
Piasek Jan MAF Elana Toruń
Piwowarczyk Filip KS Bronowianka Kraków
Poczwardowski Kacper KS Polkowice
Pruchnicki Karol AKS Beskid Andrychów
Puścikowski Igor SI Arka Gdynia
Rekowski Olaf Olimpia Grudziądz S.A. 
Wajszczuk Sebastian Wielkopolska Akademia Piłkarska
Waśko  Aleksander MKS Pogoń Siedlce
Węgrzyn  Jakub Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" 
Wójcikowski Jakub Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów

Reprezentacja U15 (rocznik 2003)

Boniecki Karol LKS Mazur Karczew
Cieślak  Mateusz MKS Puszcza Niepołomice
Cymiński Jakub AMSPN Hetman Zamość
Głownia Filip SKS Gwarek Zabrze
Góral Michał WKS Śląsk Wrocław S.A.
Grzesiak Radosław  LKS Orlęta Kielce 
Januszewski Michał RKS Garbarnia Kraków
Kałdos Michał RKS Garbarnia Kraków
Kawa Mikołaj KS Wieczysta Kraków
Korek Ernest GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kuś Michał GKS Lotnik Twardogóra

Lipka

Lipiak

Arkadiusz

Mateusz

BTP Stal Brzeg

MKS Gryf Tczew

Marczuk Oliwier  KS Ursus
Marzec Kacper LKS Orawa
Mróz Jan AMSPN Hetman Zamość
Muskała Bartosz UKS Energetyk Junior Gryfino
Rogowski Eryk Akademia Piłkarska Talent Warszawa
Stankiewicz Bartosz MKS Sława Sławno
Strzykała  Jakub  Stowarzyszenie Sportowe OKS Pogoń Prawobrzeże
Szczepanik Dawid SKF Unia Iłów
Świątek Jakub SKS Wigry Suwałki
Wlodarski Edgar FSV Wyk-Föhr
Wojtek Mateusz AP Ruch Chorzów S.A.
Wójtowicz Tomasz AP Ruch Chorzów S.A.
Wróblewski  Tobiasz  KP Calisia 14 Kalisz 
Zatorski Filip RKS Radomsko
Zatorski Filip LKS Omega Kleszczów

Reprezentacja U16 (rocznik 2002)

     
Brzeziński Szymon Sprotavia Szprotawa
Brzozowski Jan KS Gwiazda Bydgoszcz
Ciastoń Rafał MKS Sandecja Nowy Sącz
Darowski Andrzej  KS Dunajec Ostrowsko

Jurczak

Habas

Michał

Adam

SL SALOS "RÓŻA KUTNO"

Charlotte Soccer Academy

Kaniewski Michał KS Ursus
Krakowski Sebastian RKS Radomsko
Kujawski  Jakub GKS Sparta Rudna 
Lankocz Kamil AP Ruch Chorzów S.A.
Madej Alex KP Jaguar Gdańsk
Malinowski Wojciech MKS Olimpia Kowary
Matysek Daniel MKS MOSiR Opole 
Niedźwiedzki Bartosz Sztorm Mosty Gdynia
Płochocki Kacper GKS Bełchatów S.A.
Raszeja Filip KS Sporting Wrocław
Rojek Filip FC Wrocław Academy
Rychlik Jakob MKS Kluczbork
Schopinski Tim MKS Chojniczanka Chojnice
Szturemski Krystian MUKS Kosa Konstancin
Włudyka Karol KS Zjednoczeni Żarów
Wojda Jan KP Jagura Gdańsk
Woś Damian LKS Jordan Jordanów
Woźniak Igor Husaria Kraków
Wrzesiński Piotr MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zydowski Leon Dumbarton United Yellow

Żeńska reprezentacja WU17 (roczniki 2003-2001)

Bućko Oliwia Leiknir 
Bzdyra Wiktoria LZS Olimpia Solo Pysznica
Chmielewska Gabriela LKS Astoria Szczerców 
Ducal Dominika MUKS Praga Warszawa
Jagodzińska Milena UKS Piotrcovia
Krawczyńska Kornelia KKPK Medyk Konin
Ludwikowska Alicja KKP Stomilianki Olsztyn
Maciejewska Lidia MKS Polonia Świdnica-Żeńska Akademia Piłkarska
Mazurek Agata UKS Widok SP 51 Lublin
Mazurek  Julia UKS Widok SP 51 Lublin
Oleszczuk Maja Perły Lublin
Polańska Roksana Akademia Piłkarska LG
Potocka Małgorzata LZKS Stal Kunów
Serafin  Klaudia  KS Starówka Nowy Sącz 
Sokołowska Martyna MUKS Praga Warszawa
Stypińska Julia Chrobry Głogów 
Terka Milena ULKS MOSiR Sieradz
Waśkiewicz Nikola Klub Sportowy Akademia Piłkarska Diamonds Academy
Wełyczko Dorota MKS Polonia Świdnica-Żeńska Akademia Piłkarska
Wrąbel Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz
Zuchniarz Aleksandra KS Drzewce

Reprezentacja U17 (rocznik 2001)

Barłożek Jakub Towarzystwo Młodzieży Sportowej Suchary Suchy Las
Bednarz Adrian KS "GTV Stadion Śląski"

Bieniek

Biszczak

Jan

Michał

FC Wrocław Academy

MLKS Polonia Środa Śląska

Cąkała Gryfin SKS Szczytno
Eksterowicz Mateusz KS Sokół Pniewy
Gawryś Alan MKS Wicher Kobyłka
Jaoko Robert WKS Gwardia Warszawa
Kamiński Oliver Akademia Bramkarska Total Goalkeeping
Kloc Gracjan CWKS Resovia Rzeszów
Kobierecki Oskar Unia Iłów

Kochaniak

Krajewski

Lisiecki

Sebastian

Adrian

Krzysztof

GKS Mazowsze Grójec

KS Stadion Śląski

Legion Bank

Neugebauer Cyprian LKS Kamienica Polska
Rejentowicz Sebastian K.V. Woluwe-Zaventem

Sałasiński 

Skiba

Dawid

Thomas

Royale Union Saint-Gilloise 

Chicago Magic

Skuczyński Mateusz UKS Niedźwiadek Chełm
Skwira Piotr KS Ursus
Suchanek Paweł  KS Hart Tęgoborze 
Uchacz Norbert MKS Krakus Nowa Huta
Wójcik Kacper Zagłębie Sosnowiec
Zawadzki Bartłomiej MKS Varsovia Warszawa

Reprezentacja U19 (rocznik 2000-1999)

Babuszkiewicz Piotr SKS Unia Swarzędz
Bednarz Mateusz Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów
Chamara Kacper Zagłębie Sosnowiec
Czupryński Oskar Sparta Brodnica
Czyżowski Oskar KS "STRADOM" Częstochowa
Gawryś Eryk MKS Wicher Kobyłka
Hałdaj Eryk WKS Śląsk Wrocław 
Gojlik Daniel Miejski Osrodek Szkolenia Pilkarskiego w Bialymstoku
Klecha Marcel LZS Sokół Kalsk
Kubiak Patryk RKS Lechia 1923 Tomaszow Mazowiecki
Macioch Karol OTS Korona Ostrołęka
Montero Ortiz  Miguel Santiago GKS Halniak Miłków
Nowak Szymon MUKS Unia Warszawa
Oberc  Kacper Dąb Przybyszów
Pasternak Adam Paweł FV Eintracht Niesky e.V.
Piesik Mateusz UKS Piotrcovia
Rostkowski Michał KS GTV Stadion Śląski
Skowronek Adam MUKS Włókniarz Pabianice

Sodel

Szlicht

Maciej

Patryk

Oxforshire Football Development

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Warchoł Mateusz RKS Radomiak
Wójciak Maciej PLUKS Pomologia Prószków