OSTATNIE AKTUALNOŚCI

Ponad 250 uczniów szkół uczestniczących w programie „Ze Szkoły do Reprezentacji” brało udział w organizowanej przez Fundację Polish Soccer Skills inauguracji sezonu na stadionie PGE Narodowy.

Wielu uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym wygrało testy Polish Soccer Skills w swoich szkołach i wyjechało na darmowe obozy, potwierdziło swoje wysokie wyniki sportowe, dzięki czemu zasiliło szeregi Reprezentacji PSS, która tego samego dnia, na murawie stadionu PGE Narodowego również miała swoje święto.

czytaj dalej
ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE
#

Zagraniczni trenerzy, indywidualny trening, testy umiejętności, powołania do Reprezentacji i sparingi z europejskimi akademiami.

LETNIE OBOZY PIŁKARSKIE
#

Zagraniczni trenerzy, intensywny trening, testy umiejętności, powołania do Reprezentacji i sparingi z europejskimi akademiami.

MAJÓWKA PIŁKARSKA
#

Intensywne treningi piłkarskie i zajęcia z psychologiem sportu w przerwie świątecznej! Testy umiejętności i szansa na powołanie do Reprezentacji.

WAKACJE W MIEŚCIE
#

Intensywne treningi piłkarskie i zajęcia z psychologiem sportu w Twoim mieście! Testy umiejętności i szansa na powołanie do Reprezentacji.

OBOZY ESPORTOWE
#

Profesjonalne szkolenie, rywalizacja, zabawa, aktywność fizyczna, psycholog i nagrody dla pasjonatów gier komputerowych.

FERIE W MIEŚCIE
#

Teraz nie musisz wyjeżdżać, żeby wziąć udział w programie naszego szkolenia na obozie! Zapraszamy na obozy stacjonarne w Twoim mieście!

REPREZENTACJE PSS
#

Zawodnicy z największym potencjałem wybrani na podstawie testów umiejętności prowadzonych na obozach Polish Soccer Skills.

WYJAZDY ZAGRANICZNE
#

Zwycięzcy obozów letnich i zimowych Polish Soccer Skills w nagrodę wyjeżdżają do najlepszych klubów w Europie.

ODWIEDZILI NAS
#

Podczas obozów w Polsce, za granicą, treningów, szkoleń lub wydarzeń specjalnych mamy okazję spotkać wyjątkowe osoby.

KRONIKA PSS

Sukcesy naszych zawodników

# Michał Skóraś

Zwycięzca obozów Polish Soccer Skills

Zawodnik Lecha Poznań i Reprezentacji Polski, zwycięzca obozów Polish Soccer Skills.

# Karol Linetty

Zwycięzca testów Polish Soccer Skills

Zawodnik Torinno FC i Reprezentacji Polski, zwycięzca testów Polish Soccer Skills. 

# Kamil Jóźwiak

Zwycięzca obozów Polish Soccer Skills 

Zawodnik Derby County i Reprezentacji Polski, uczestnik obozów Polish Soccer Skills, wyróżniony w testach Polish Soccer Skills.