KOORDYNATOR REPREZENTACJI

#
Sebastian Pietrzyk

Koordynator Reprezentacji

PLANIFIKACJA TRENINGU

#
Fernando Zambrano

Rada Programowa PSS, Dyrektor Madryckiej Federacji Piłkarskiej

#
Antonio Barea

Dyrektor sportowy PSS, edukator Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej

#
Marek Gołembowski

Koordynator treningu dla etapów 0-1

#
Tomasz Sołtysiak

Koordynator treningu dla etapów 2-3

#
Tomasz Klimas

Koordynator treningu dla etapów 4-6

#
Iga Walczak

Koordynator treningu mentalnego

TRENERZY BRAMKARSCY

#
Rafał Prochownik

Trener bramkarski

#
Marek Woronecki

Trener bramkarski

#
Marcin Wójcik

Trener bramkarski

TRENERZY REPREZENTACJI U-9

#
Marek Gołembowski

Pierwszy trener

#
Grzegorz Kowalewski

Trener asystent

#
Andrzej Wolański

Trener asystent

#
Klaudyna Królikowska

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-10

#
Piotr Grela

Pierwszy trener

#
Krzysztof Biłka

Trener asystent

#
Adam Pietras

Trener asystent

#
Patrycja Kontny

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-11

#
Tomasz Sołtysiak

Pierwszy trener

#
Daniel Maczurek

Trener asystent

#
Szczepan Piela

Trener asystent

#
Daria Komander

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-12

#
Marcin Banicki

Pierwszy trener

#
Robert Romaniuk

Trener asystent

#
Krzysztof Skomra

Trener asystent

#
Iwona Grzelczak

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-13

#
Radosław Kozoń

Pierwszy trener

#
Michał Orłowski

Trener asystent

#
Michał Szczygieł

Trener asystent

#
Natalia Kaczmarek

Wychowawca

TRENERZY ŻEŃSKIEJ REPREZENTACJI U-14

#
Dawid Kura

Pierwszy trener

#
Dariusz Fizek

Trener asystent

#
Maciej Klimczak

Trener asystent

#
Agnieszka Paw

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-14

#
Piotr Strzałkowski

Pierwszy trener

#
Dawid Duda

Trener asystent

#
Mateusz Latko

Trener asystent

#
Aleksandra Szustak

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-15

#
Krzysztof Kutrowski

Pierwszy trener

#
Zbigniew Czajkowski

Trener asystent

#
Michał Piątkowski

Trener asystent

#
Adrianna Kumorek

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-16

#
Tomasz Klimas

Pierwszy trener

#
Kamil Ogryzek

Trener asystent

#
Tomasz Trafalski

Trener asystent

#
Agnieszka Markiewicz

Wychowawca

TRENERZY ŻEŃSKIEJ REPREZENTACJI U-17

#
Roman Kapuściński

Pierwszy trener

#
Jarosław Kopeć

Trener asystent

#
Damian Łysiak

Trener asystent

#
Magdalena Witowska

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-17

#
Grzegorz Zmuda

Pierwszy trener

#
Adam Zbroszczyk

Trener asystent

#
Przemysław Malczyk

Trener asystent

#
Martyna Posmyk

Wychowawca

TRENERZY REPREZENTACJI U-19

#
Łukasz Bereta

Pierwszy trener

#
Robert Cielak

Trener asystent

#
Arkadiusz Mrochen

Trener asystent

#
Nina Zasępa

Wychowawca