Profesjonalne obozy piłkarskie według systemu Soccer Skills PRO organizowane są już w Polsce - Polish Soccer Skills, w Hiszpanii – Spanish Soccer Skills, w Niemczech – German Soccer Skills a teraz także i na Ukrainie - Ukrainian Soccer Skills. Na wszystkich obozach – zarówno w Polsce, Hiszpanii, Niemczech jak i na Ukrainie organizowane są testy umiejętności, na podstawie których wybierani są najbardziej utalentowani zawodnicy. Zwycięzcy obozów Ukrainian Soccer Skills przyjadą na obóz treningowy do Polski.

MIEJSCE

Obóz Ukrainian Soccer Skills odbędzie się w Kijowie.

TERMIN

Obóz Ukrainian Soccer Skills odbędzie się w terminie 08-15.07.2018.

NAGRODA

Dla najlepszych zawodników, do wygrania darmowe treningi w Polsce.

Obóz Ukrainian Soccer Skills Lato 2018

Miejsce: Kijów

Termin: 08-15 lipiec 2018

W trakcie całego tygodnia uczestnicy będą trenować na nowo wybudowanym boisku, w razie obfitych opadów deszczu zawodnicy będą korzystać z hal sportowych.

Rozpoczęcie oraz zakończenie obozu odbędzie się na stadionie Obołoń Arena. Na stadionie tym swoje mecze domowe rozgrywa drużyna Obołoń Kijów.

Ramowy program obozu

Każdego dnia: 

  • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z hiszpańskim trenerem, gry treningowe z polskim trenerem
  • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym 
  • 1 jednostka treningu  motorycznego 
  • 1 jednostka zajęć językowych o profilu piłkarskim (angielski) 

Dodatkowo: 

  • zajęcia taktyczne 
  • testy motoryczne 
  • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności 
  • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do nagrody jaką jest wyjazd do Polski 
  • trening pokazowy dla rodziców 

Zagraniczni trenerzy

Na obozie letnim Ukrainian Soccer Skills za gry odpowiedzialny jest hiszpański trener związany z klubem PRIMERA DIVISION. Dodatkowo drugim zagranicznym trenerem jest polski trener. Dzięki temu zawodnicy poznają filozofię szkolenia innych krajów.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium i wiele innych. 

Dwa komplety Adidas

Na obozie uczestnicy otrzymują dwa nowe komplety treningowe marki adidas z logo Ukrainian Soccer Skills na własność. Zawodnicy będą trenować we własnych, nowych strojach! Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej i szarno- czarnej.

Nagroda dla najlepszych - wyjazd do Polski

Uczestnicy obozu Ukrainian Soccer Skills mogą wygrać darmowy wyjazd do Polski! 

Wybierzemy najlepszych zawodników w następujących kategoriach: 7-12 lat, 13-19 lat. Łącznie wyjazd do Polski wygrają 2 osoby. Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! 

Cena

Cena obozu Ukrainian Soccer Skills to 130 Euro

*cena nie obejmuje dojazdu oraz zakwaterowania