Bramka Skórasia w Ekstraklasie!

Karol Linetty w roli kapitana Sampdorii Genua, a także trafienie Michała Skórasia w spotkaniu Rakowa Częstochowa - to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu dla uczestników obozów Polish Soccer Skills.

Na obozach Polish Soccer Skills swoje umiejętności piłkarskie podnosiło wielu zawodników, którzy teraz mają okazję występować na najwyższych szczeblach ligowych. 90 minut we włoskiej Serie A zanotował Karol Linetty, jednak jego Sampdoria przegrała 1-2 z wyżej notowanym Juventusem Turyn. Warto wspomnieć również o trafieniu Michała Skórasia. Skrzydłowy wypożyczony z Lecha Poznań pokonał golkipera Lechii Gdańsk, a Raków ograł rywali pewnie 3-0.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Juventusem.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - nie grał.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Arką.
Kamil Pestka (Cracovia) - 90 minut i żółta kartka w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - 34 minuty w wygranym 3-0 meczu z Jagiellonią.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Górnikiem.
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - nie grał.
Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź) - 66 minut w przegranym 2-4 meczu z Wisłą Kraków.
Michał Skóraś (Raków Częstochowa) - 90 minut i gol w wygranym 3-0 meczu z Lechią.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - nie grał.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - nie grał.