Dzień Dobry TVN - Wakacyjna odsłona obozów sportowych!

Polecamy Wam artykuł Dzień Dobry TVN w szczegółach przedstawiający nasze obozy piłkarskie!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To czas, kiedy warto zorganizować swojemu dziecku aktywny i rozwijający wyjazd. W naszych obozach sportowych wzięło już udział ponad 50 tysięcy dzieci z różnych krajów świata. W tym roku dodatkowo urozmaiciliśmy nasze wyjazdy o istotną z punktu widzenia młodego piłkarza atrakcję. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

W zależności od preferencji, Twoje dziecko może cieszyć się wyjazdem zarówno w góry, jak i nad morze czy jezioro. Wszystko zostanie przez nas specjalnie przygotowane. Na miejscu dostępne będą boiska z nawierzchnią naturalną lub sztuczną — wszystko zależy od lokalizacji. Udział w naszych wyjazdach mogą wziąć dzieci w przedziale wiekowym 7-19 lat — zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, bez względu na posiadane doświadczenie w piłce nożnej. Cena jednego wyjazdu w tym momencie to 2 399 zł w przypadku nowych klientów lub 2 299 dla stałych klientów. Na co może liczyć Twoje dziecko podczas obozów sportowych Lato 2022?

Link do całego artykułu na Dzień Dobry TVNhttps://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/polish-soccer-skills-lato-2022-wakacyjna-odslona-obozow-sportowych-5697708