German Soccer Skills

Nasza metodologia zyskała uznanie również na rynku niemieckim :) Miło jest nam Państwa poinformować, że pierwszy obóz German Soccer Skills prowadzony według naszego systemu przez niemieckich partnerów odbędzie się w sierpniu w ośrodku piłkarskim koło Dortmundu.

Obóz German Soccer Skills odbędzie się w terminie 14-20 sierpnia w ośrodku SportCentrum Kamen-Kaiserau. Ośrodek Kamen jest profesjonalnym centrum sportowym przygotowanym na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2006. Podczas Mistrzostw Świata był to ośrodek pobytowy hiszpańskiej reprezentacji. Na zgrupowaniach były tam między innymi takie drużyny jak Real Madryt, Bayern Monachium, Borussia Dortmund, VFB Stuttgart, VFL Wolsburg, reprezentacje Niemiec, Brazylii, Hiszpanii.

Program German Soccer Skills obejmuje trening techniki piłkarskiej w grupach 1 trener - 4 zawodników z niemieckimi trenerami z Bundesligi, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, gry z hiszpańskimi trenerami z Primera Division, nauka języka angielskiego o profilu piłkarskim oraz testy umiejętności. Najlepsi zawodnicy, wyłonieni na podstawie testów wyjadą razem ze zwycięzcami Polish Soccer Skills do Włoch.

Wszystkie zajęcia, poza treningiem z hiszpańskimi trenerami będą prowadzone w języku niemieckim. Stąd jest to okazja nie tylko do nauki języka angielskiego, ale też intensywna nauka języka niemieckiego ;)

Dodatkowo zawodnicy biorący udział w obozie German Soccer Skills zwiedzą stadion Signal Iduna Park (Borussia Dortmund) i największe muzeum piłkarskie w Niemczech.

Stajmy się częścią międzynarodowego projektu - nasz projekt jest dostępny w Hiszpanii, Niemczech i Polsce - zapraszamy :)

Więcej informacji w języku polskim >>
Przejdź na stronę German Soccer Skills >>