Giga Sport: Zostań GIGA piłkarzem! Droga do Reprezentacji Polish Soccer Skills

Reprezentacja Polish Soccer Skills to najbardziej utalentowani młodzi piłkarze i piłkarki wybrani spośród kilku tysięcy uczestników obozów, którzy przechodzą testy umiejętności i osiągają najlepsze wyniki. Reprezentanci organizowane mają treningi np. na Stadionie Narodowym oraz wyjeżdżają na zagraniczne zgrupowania i grają z topowymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Moanchium, Liverpool, czy Juventus.

Co zrobić, żeby dostać się do Reprezentacji PSS?

Trzeba przyjechać na jeden z obozów piłkarskich Polish Soccer Skills organizowanych w wakacje, ferie zimowe, czy w przerwach świątecznych. Na wszystkich obozach odbywają się testy umiejętności i zawsze we wrześniu na podstawie wyników powoływani są zawodnicy i zawodniczki do 12tu Reprezentacji od U9 do U19.

Wielu zawodników, którzy dziś grają w profesjonalnej piłce w przeszłości byli na obozach Polish Soccer Skills i wyróżnili się właśnie w tych testach. M. in. Karol Linetty, Kamil Jóźwiak, Kamil Pestka, czy Jakub Kiwior.

Marzysz o tym, żeby zagrać w reprezentacji? Pokaż nam, że trenujesz. Wyślij do redakcji GIGA Sportu swoje zdjęcie z treningu i weź udział w losowaniu 1 miejsca w profesjonalnym obozie piłkarskim Polish Soccer Skills podczas ferii zimowych 2023.

Na zdjęcia (z odcinkiem z gazety) czekamy pod naszym adresem: GIGA Sport, ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa lub mailem na: redakcja@gigasport.waw.pl

Szczegóły w sierpniowym GIGA Sporcie!