Linetty wyróżniony we Włoszech

Zima jest okresem, w którym najrzadziej możemy emocjonować się piłkarskimi emocjami. Na szczęście są ligi, które nie mają zbyt długich przerw, a jedną z nich jest włoska Serie A. Tam kolejne występy notuje Karol Linetty - były uczestnik obozów Polish Soccer Skills.

Środkowy pomocnik jest wyróżniającą się postacią w zespole Sampdorii Genua. Uczestnik obozów Polish Soccer Skills nie tak dawno znalazł się choćby w jedenastce dekady swojej drużyny, co jest niewątpliwie sporym wyróżnieniem.

Karol Linetty po urazie mięśnia przywodziciela stał się ponownie podstawowym zawodnikiem Sampdorii Genua. Przed świętami jako kapitan rozegrał 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Juventusem Turyn. Z kolei w Święto Trzech Króli ponownie miał okazję rozegrać całe starcie, tym razem jego Sampdoria zremisowała bezbramkowo z AC Milan.