#PilkaDlaUkrainy Wspieramy dzieci z Ukrainy

Fundacja Polish Soccer Skills sfinansuje obozy Polish Soccer Skills dla dzieci z Ukrainy oraz zakupi sprzęt sportowy aby przez sport pomagać dzieciom wracać do normalności. Chcemy żeby sport pomógł dzieciom pokonać traumę wywołaną wojną i zintegrował ich z polskimi dziećmi. Każdy z Was może włączyć się w pomoc!

Od 2018 roku organizowaliśmy obozy piłkarskie w Ukrainie. Kopiowaliśmy swoje rozwiązania z Polski i wdrażaliśmy je u naszych sąsiadów. Wojna skomplikowała nam kontynuowanie działań na podobną skalę w Ukrainie.

Dzieci z Ukrainy tak samo jak polskie dzieci kochają piłkę i często wśród nich są talenty piłkarskie. Chcemy im dać odrobinę radości w czasie, w którym odebrano im dom i radość z dzieciństwa!

JAKIE DZIAŁANIA PODEJMIE FUNDACJA?

Wparcie organizacji zajęć w Ukrainie przez Ukrainian Soccer Skills
Sfinansowanie obozu Polish Soccer Skills w Szczawnie w terminie 24-30 lipca dla dzieci z Ukrainy, które mimo wojny zostały w swojej rodzinnej miejscowości. Dzieci będą wybrane przez Ukrainian Soccer Skills we współpracy z Ukraińskim Związkiem Piłki Nożnej - których zadaniem jest wskazanie najbardziej utalentowanych dzieci ze wszystkich dotkniętych wojną terenów Ukrainy
Zakup sprzętu sportowego dla ośrodków sportu w Ukrainie - dziś w Ukrainie wszystkie środki finansowe są przeznaczane na wojnę dlatego chcemy pomóc aktywować sportowo dzieci

Ty też możesz dołączyć się do akcji >>