Fundacja Polish Soccer Skills sfinansuje obozy Polish Soccer Skills dla dzieci z Ukrainy oraz zakupi sprzęt sportowy aby przez sport pomagać dzieciom wracać do normalności. Chcemy żeby sport pomógł dzieciom pokonać traumę wywołaną wojną i zintegrował ich z polskimi dziećmi. Każdy z Was może włączyć się w pomoc! 

#PILKADLAUKRAINY

 

Zdjęcie lub film
JAKIE DZIAŁANIA PODEJMIE FUNDACJA?

_______________
 

  • Wparcie organizacji zajęć w Ukrainie przez Ukrainian Soccer Skills
  • Sfinansowanie obozu Polish Soccer Skills w Szczawnie w terminie 24-30 lipca dla dzieci z Ukrainy, które mimo wojny zostały w swojej rodzinnej miejscowości. Dzieci będą wybrane przez Ukrainian Soccer Skills we współpracy z Ukraińskim Związkiem Piłki Nożnej - których zadaniem jest wskazanie najbardziej utalentowanych dzieci ze wszystkich dotkniętych wojną terenów Ukrainy
  • Zakup sprzętu sportowego dla ośrodków sportu w Ukrainie - dziś w Ukrainie wszystkie środki finansowe są przeznaczane na wojnę dlatego chcemy pomóc aktywować sportowo dzieci
UKRAINIAN SOCCER SKILLS

_______________

Od 2018 roku organizowaliśmy obozy piłkarskie w Ukrainie. Kopiowaliśmy swoje rozwiązania z Polski i wdrażaliśmy je u naszych sąsiadów. Wojna skomplikowała nam kontynuowanie działań na podobną skalę w Ukrainie.

Nasi ukraińscy trenerzy walczą na froncie, a wiele rodzin z dziećmi szuka sposobu na oderwanie dzieci od wojennej codzienności i możliwość kontynuowania swoich sportowych pasji. 

Mamy doświadczenie w organizacji obozów, znamy wiele organizacji sportowych z Ukrainy, które zwacają się do nas z prośbą o pomoc, dlatego podjeliśmy działania pomocowe i poszukujemy sponsorów i darczyńców, którzy pomogą nam objąć pomocą jeszcze więcej dzieci i ośrodków sportowych.

INTEGRACJA I ROZWIJANIE PASJI

_______________

Dzieci z Ukrainy tak samo jak polskie dzieci kochają piłkę i często wśród nich są talenty piłkarskie. Chcemy im dać odrobinę radości w czasie, w którym odebrano im dom i radość z dzieciństwa!

Integracja dzieci z Ukrainy z polskimi dziećmi pozwoli im uwierzyć w lepszą przyszłość. Podczas obozów oprócz zajęć piłkarskich mamy warsztaty „Nie wykluczamy” i zajęcia „Fair-Play” podczas których uczymy szacunku dla każdego.

Zajęcia piłkarskie na wysokim poziomie sprawią, że poprawią swoje umiejętności, będą rywalizować z rówieśnikami, a jeżeli okaże się, że mają talent, pomożemy im w rozwoju pasji piłkarskiej.

DOŁĄCZ DO AKCJI!

Dobro wraca!

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC?

_______________

 

Twoja pomoc sprawi, że jeszcze więcej dzieci z Ukrainy wyjedzie na obozy w Polsce i jeszcze więcej sprzętu dostarczymy do ośrodków sportu w Ukrainie. 

  • ​Możesz wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji Polish Soccer Skills z tytułem „Pomoc Ukrainie”


Fundacja Polish Soccer Skills
al. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Nr rachunku: PL 66 1240 6380 1111 0010 5017 1245
Bank Pekao S.A.

Od 1 stycznia 2022 obowiązuje nowa ulga dla sponsorów sportu wspierających organizacje non-profit. Przedsiębiorca w ramach ulgi sponsoringowej będzie mógł odliczyć łącznie 150 proc. poniesionych wydatków na działalność sportową! Zapraszamy przedsiębiorców do włączenia się do naszej akcji wsparcia!

PARTNERZY:
Ukrainian Soccer Skills
R-GOL
Manager