Piłkarska zima z Polish Soccer Skills

Tej zimy przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. W ofercie znajdziecie zarówno treningi w przerwie świątecznej, jak i obozy wyjazdowe w Spale, a także obozy stacjonarne w kilku miastach w ferie.

Podczas wszystkich naszych aktywności zimowych odbywają się indywidualne treningi techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, treningi motoryczne, gry, treningi mentalne z psychologiem sportu, zajęcia integracyjne „Nie wykluczamy” oraz testy umiejętności, na podstawie których zawodnicy otrzymują powołanie do Reprezentacji PSS. Nasi Reprezentanci objęci są specjalnym programem opieki i promocji w ramach którego mają organizowane specjalne aktywności takie jak treningi na Narodowym, mają organizowane specjalne zgrupowania i grają z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, AC Milan, czy Chelsea Londyn! 

Wszędzie zawodnicy trenują w strojach adidasa i wszędzie otrzymują opis profilu umiejętności.

Szczegóły zostały opisane poniżej.

 

__________

Obozy świąteczne (bez zakwaterowania)

Termin: 27-31 grudnia 2020 (niedziela-czwartek), treningi w godzinach 8.30-16.30

Lokalizacje: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Sosnowiec

Cena: od 999 PLN

W przerwie świątecznej zapraszamy na intensywne treningi techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, treningi motoryczne, gry, treningi mentalne z psychologiem sportu, warsztaty „Nie wykluczamy” i testy umiejętności, które klasyfikują do powołań do Reprezentacji PSS i daje szanse na wyjazdy na sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Stój adidasa podczas obozu świątecznego można wypożyczyć lub kupić na własność. Zawodnicy otrzymują indywidualny opis swojego profilu umiejętności i dostęp do potencjometru, dzięki któremu mogą porównać swoje umiejętności do rówieśników. W przerwie pomiędzy dwoma sesjami treningowymi zawodnicy mają zapewniony obiad.

Szczegóły oferty >>

 

__________

Obozy zimowe (z zakwaterowaniem)

Terminy: 3-9 stycznia 2021 (niedziela-sobota) oraz 10-16 stycznia 2021 (niedziela-sobota)

Lokalizacja: Spała

Cena: od 1999 PLN

W ferie zimowe zapraszamy na obozy wyjazdowe do Spały. Zapewniamy zakwaterowanie i pełne wyżywienie oraz treningi techniki piłkarskiej w grupach 1 trener – 4 zawodników, treningi motoryczne, treningi mentalne z psychologiem sportu, warsztaty „Nie wykluczamy”, zajęcia z fizjoterapeutą, gry z zagranicznymi trenerami z czołowych klubów lig europejskich oraz testy umiejętności, które klasyfikują do powołań do Reprezentacji PSS i daje szanse na wyjazdy na sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Zawodnicy otrzymują na własność dwa komplety adidas z nadrukowanym własnym nazwiskiem oraz indywidualny opis swojego profilu umiejętności, a także dostęp do potencjometru, dzięki któremu mogą porównać swoje umiejętności do rówieśników. Poza kadrą szkoleniową zawodnikami 24h opiekują się wykwalifikowani opiekunowie.

Szczegóły oferty >>

 

__________

Ferie w mieście (bez zakwaterowania)

Termin: 11-15 stycznia (poniedziałek-piątek), treningi w godzinach 8.30-16.30

Lokalizacje: Warszawa, Kraków, Wrocław, Sosnowiec

Cena: od 999 PLN

W drugim tygodniu ferii zapraszamy na intensywne treningi techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, treningi motoryczne, gry, treningi mentalne z psychologiem sportu, warsztaty „Nie wykluczamy” i testy umiejętności, które klasyfikują do powołań do Reprezentacji PSS i daje szanse na wyjazdy na sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Stój adidasa podczas obozu dochodzeniowego można wypożyczyć lub kupić na własność. Zawodnicy otrzymują indywidualny opis swojego profilu umiejętności i dostęp do potencjometru, dzięki któremu mogą porównać swoje umiejętności do rówieśników. W przerwie pomiędzy dwoma sesjami treningowymi zawodnicy mają zapewniony obiad.

Szczegóły oferty >>