Piłkarskie wakacje z Pytaniem na Śniadanie i Polish Soccer Skills

Zapraszamy Was do oglądania "Pytanie na Śniadanie" w każdy wakacyjny czwartek. Przygotowaliśmy dla Was treningi, porady i konkursy w których do wygrania będą obozy Polish Soccer Skills w Gniewinie.

Fundacja Polish Soccer Skills we współpracy z Fundacją TVP rozpoczynają cykl treningów "Piłkarskie wakacje z Pytaniem na Śniadanie i Polish Soccer Skills”. Obie nasze fundacje mają wspólny cel, aby aktywizować sportowo dzieci i całe rodziny, szczególnie w wakacje, kiedy nie ma lekcji WFu w szkołach, a dzieci spędzają dużo czasu przed komputerami, telefonami, w dobie kiedy powinniśmy walczyć z otyłością dzieci.

Nie wszyscy mają możliwość, żeby przyjechać na obozy Polish Soccer Skills, dlatego chcemy w atrakcyjny sposób pokazywać ćwiczenia, które mogą być wykonywane na co dzień, nawet w formie zabawy z rodzicami, kolegami, rodzeństwem czy dziadkami w domu, na podwórku, czy w parku. Będziemy też przekazywać Państwu cenne porady od psychologów sportu, dietetyków, fizjoterapeutów, którzy podpowiedzą, jak motywować młodzież do aktywności fizycznej, jak nawadniać organizm, żeby miał siłę, czy jak zapobiegać kontuzjom. Wszystko po to, aby zachęcać do zdrowego stylu życia i aktywizować fizycznie całe rodziny. 

Nie wszystkie dzieci muszą być piłkarzami, albo piłkarkami, ale piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu, dlatego treningi będą kręcić się wokół piłki. 

Zachęcamy Was do oglądania nas co tydzień, bo już od przyszłego tygodnia na antenie „Pytania na Śniadanie” rozpoczynamy zabawę-konkurs, w którym do wygrania będą darmowe obozy Polish Soccer Skills w Gniewinie, w hotelu Mistral, który był bazą pobytową Reprezentacji Hiszpanii podczas Euro 2012. Dzieci będą spać w tych samych pokojach, co największe gwiazdy hiszpańskiej piłki. 

Zapraszamy do obejrzenia programów >>