CYKL PROGRAMÓW TV - TRENUJ Z NAMI!

Fundacja Polish Soccer Skills we współpracy z Fundacją TVP zapraszają na cykl treningów "Piłkarskie wakacje z Pytaniem na Śniadanie i Polish Soccer Skills”. Obie nasze fundacje mają wspólny cel, aby aktywizować sportowo dzieci i całe rodziny, szczególnie w wakacje, kiedy nie ma lekcji WFu w szkołach, a dzieci spędzają dużo czasu przed komputerami, telefonami, w dobie kiedy powinniśmy walczyć z otyłością dzieci. 

Zapraszamy Was do oglądania "Pytanie na Śniadanie" w każdy wakacyjny czwartek. Przygotowaliśmy dla Was treningi, porady i konkursy w których do wygrania będą obozy Polish Soccer Skills.

31.08.2023 "Pytanie na Śniadanie": Ze Szkoły do Reprezentacji

Kończą się wakacje, ale nie kończą się treningi. O projekcie "Ze szkoły do Reprezentacji" i uatrakcyjnianiu lekcji WFu w szkole rozmawiają Ewelina Stępień-Kunik, prezes Fundacji Polish Soccer Skills i Marcin Dorna, dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

24.08.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak budować pewność siebie u dziecka?

Kończą się wakacje, zaczyna się rok szkolny, przed dziećmi nowe wyzwania. O tym jak budować pewność siebie, jak radzić sobie z presją, stresem, emocjami mówią Ewelina Stępień-Kunik, prezes Fundacji Polish Soccer Skills i Mateusz Brela, psycholog sportowy i koordynator treningu mentalnego Polish Soccer Skills.

17.08.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak zapobiegać kontuzjom?

Trening prewencyjny to nieodłączna część treningu - wykonywany regularnie pomaga zmniejszyć ryzyko kontuzji. O tym co robić i jak trenować żeby ograniczyć ryzyko urazów opowiadają Krzysztof Kunik, dyrektor Fundacji Polish Soccer Skills i Patryk Bieńkowski, fizjoterapeuta.

10.08.2023 "Pytanie na Śniadanie": Czy piłka nożna jest dla kobiet?

Trwają właśnie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet - to dobra okazja aby zachęcić dziewczyny do trenowania piłki nożnej. O tym, że piłka nie jest tylko dla chłopców przekonują Ewelina Stępień-Kuni, prezes Fundacji Polish Soccer Skills, Zosia Giętkowska, zawodowa piłkarka Ekstraligi Kobiet i Gabi Pacholarz, trenerka Polish Soccer Skills.

03.08.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak rozpoznać talent u dziecka i go nie zmarnować?

O tym jak rozpoznać talent i go rozwijać opowiada Sebastian Pietrzyk, koordynator Reprezentacji PSS odpowiedzialny za wyszukiwanie talentów i Ewelina Stępień-Kunik, prezes fundacji Polish Soccer Skills. A swój talent pokazuje 14-letni Eche z Nigerii, który został wpisany 5 razy na listę rekordów Guinessa za różne wariacje żonglerki z piłką.

27.07.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak prawidłowo nawadniać organizm dziecka?

Jak motywować dzieci do prawidłowego nawodnienia? Ile dziecko powinno pić? Co najlepiej nawadnia organizm? Na te i inne pytania odpowiada Dominik Konopacki, dietetyk Polish Soccer Skills.

20.07.2023 "Pytanie na Śniadanie": Sport a zdrowie i rozwój dziecka

Animal Movements - czyli naśladowanie ruchu zwierząt! To doskonała zabawa, a przede wszystkim dobra porcja ruchu dla dzieci, praca nad wieloma mięśniami i sylwetką. Bartek Kot, fizjoterapeuta zachęca do ruchy pod każdą postacią od najmłodszych lat, aby zapobiegać chorobą cywilizacyjnym.

13.07.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak sprawdzić, czy dziecko ma talent piłkarski?

Kolejne ćwiczenie i kolejne pytanie do eksperta. Sebastian Pietrzyk koordynator Reprezentacj PSS mówi jak w Polish Soccer Skills wyszukiwane są talenty, a Andre Santos, trener z Portugalii mówi jakie są różnice pomiędzy Polską a Portugalią w szkoleniu młodzieży.

06.07.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak motywować dzieci do sportu?

Psycholog sportu podpowiada jak możemy zmotywować dzieci do aktywności fizycznej, a Qesek pokazuje kolejne ćwiczenie - tym razem przyjęcia i podania. Różne stopnie trudności, możesz trenować z kolegą, rodzicem, a nawet sam. Zapraszamy :)

29.06.2023 "Pytanie na Śniadanie": Jak nauczyć się żonglerki?

Zachęcamy Was do aktywności fizycznej. Weźcie ze sobą piłkę do parku, na podwórko i pobawcie się piłką. Dziś podpowiadamy Wam jak nauczyć się żonglerki i co daje Wam ta umiejętność. Zapraszamy do oglądania i treningu!

21.05.2023 "Pytanie na Śniadanie": O obozach Polish Soccer Skills

Zapraszamy na obozy Polish Soccer Skills wszystkie dziewczynki i chłopców w wieku 7-19 lat niezależnie od poziomu umiejętności. Trenujemy indywidualnie, 1 trener ma tylko 4 zawodników, wszyscy przechodzą testy umiejętności, a najlepsi mają szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills i wyjazdy zagraniczne na sparingi z takimi klubami jak Bayern Monachium, Arsenal czy Sporting.