Przegląd Sportowy: Mają wsparcie bramkarskiego guru

Trener Realu Madryt ekspertem Polish Soccer Skills.

Luis Llopis, współpracownik Zinedine Zidana w Realu Madryt, został członkiem Rady Ekspertów Grupy Soccer Skills. Będzie wspierał rozwój systemu szkolenia Soccer Skills PRO i działalność krajowych projektów: Polish Soccer Skills, Spanish Soccer Skills i German Soccer Skills. Loppis w Realu pełni funkcję trenera bramkarzy, odkrył i rozwinął talent Keylora Navasa i Kiko Casilla, jest uznawany za kreatora trendów w treningu bramkarskim. Posiada licencję UEFA PRO i jest odpowiedzialny za rejestrowanie szkolenia wszystkich golkiperów, obserwację przeciwników i doradzanie w rzutach karnych. W Polish Soccer Skills będzie szkolił trenerów i rozwijał system Soccer Skills PRO w zakresie treningu bramkarskiego.


– To dla nas zaszczyt i wielka duma, że tak wielki trener jak Luis Llopis popiera nasze założenia treningowe i zgodził się wspierać nas w rozwoju systemu szkoleniowego, który ma ambicje stać się liderem w Europie – mówi Antonio Barea, dyrektor sportowy Polish Soccer Skills i całej grupy Soccer Skills PRO.


Soccer Skills PRO to innowacyjny system szkolenia, zawierający kompletną metodologię szkolenia dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 19 lat. Soccer Skills PRO dzieli się na dwa obszary: Soccer Skills PRO Coach, który zajmuje się treningiem indywidualnym oraz Soccer Skills PRO Team, dotyczący systemu klubowego.

W oparciu o system Soccer Skills PRO organizowane są największe profesjonalne obozy piłkarskie w Europie: w Polsce, Hiszpanii i Niemczech. W naszym kraju na obozy PSS można przyjechać w wakacje do siedmiu lokalizacji. Wszyscy zawodnicy przechodzą testy umiejętności, a najlepsi mają fundowane wyjazdy do zagranicznych klubów i otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills.

Źrodło: http://www.przegladsportowy.pl/junior/polish-soccer-skills,trener-realu-madryt-ekspertem-polish-soccer-skills,artykul,691070,1,12759.html