Przegląd Sportowy: Wsparcie od legendy. Polish Soccer Skills pracuje z trenerem Realu!

Nowym współpracownikiem Polish Soccer Skills został Luis Llopis, trener bramkarzy Realu Madryt.

Przy okazji meczu Królewskich z Legią w Warszawie (3:3) doszło do spotkania przedstawicieli Polish Soccer Skills z Luisem Llopisem, trenerem bramkarzy Realu Madryt i nowym ekspertem szkoły. – Luis to jeden z najlepszych w Europie specjalistów od szkolenia golkiperów. Pracował z zawodnikami w każdym wieku, w tym m.in. z Keylorem Navasem. Cieszymy się, że zaangażował się w nasz projekt – mówi Antonio Barea, dyrektor sportowy PSS.

 

W ramach współpracy Llopis będzie wyznaczał kierunek rozwoju treningu bramkarskiego akademii, a także uczestniczył w szkoleniach trenerów w Polsce. – Ma szacunek do wszystkich. Jest legendą, ale zupełnie tego po nim nie widać – ocenia Marek Dragosz, koordynator treningu bramkarskiego w PSS.

W akademii dzieci są uczone gry zgodnie z metodologią Soccer Skills Pro. Llopis pomoże w lepszym dostosowaniu jej do rozwoju bramkarzy, m.in. poprzez nacisk na grę nogami czy boiskową inteligencję.

 

Źródło:http://www.przegladsportowy.pl/junior/polish-soccer-skills,polish-soccer-skills-rozpoczelo-wspolprace-z-luisem-llopisem,artykul,732762,1,12759.html