Przegląd Sportowy: Wyjadą do Hiszpanii

Najlepsi zawodnicy zimowych obozów w nagrodę pojadą do Madrytu i Barcelony.

Pod koniec października zwycięzcy letnich obozów polskiej akademii wyjechali na tygodniowy obóz do Mediolanu, Turynu, Genui i Rzymu, gdzie m.in. obejrzeli z trybun San Siro mecz Milan – Juventus i spotkali się z Karolem Linettym, najsławniejszym absolwentem Polish Soccer Skills. W ferie zimowe odbędą się kolejne obozy akademii, po których najbardziej uzdolnionym graczom ufundowane zostaną wyjazdy do Hiszpanii. Tam atrakcje również będą wyjątkowe, bo uczestnicy turnusu odwiedzą dwa największe kluby na świecie – FC Barcelona i Real Madryt!


Na zimowe obozy Polish Soccer Skills, które odbędą się podczas ferii, zgłosić się mogą wszyscy piłkarze i piłkarki w wieku 7-19 lat. Podczas wyjazdu zawodnicy będą intensywnie trenować w małych grupach (1 trener na 4 graczy), a także pracować ze specjalistami z Niemiec i Hiszpanii. Każdy piłkarz dostanie opis swojego profilu, co pozwoli na dostosowanie treningu do jego potrzeb.


O tym, kto dostanie szansę na wejście do świata profesjonalnego futbolu, zadecydują testy umiejętności na podstawie Potencjometru Soccer Skills. Najlepsi gracze mają szansę na powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills i objęcie specjalnym programem opieki i promocji.

 

Źródło:http://www.przegladsportowy.pl/junior/polish-soccer-skills,polish-soccer-skills-wyjada-do-hiszpanii,artykul,736000,1,12759.html