Ruszyły zapisy na obozy piłkarskie LATO 2022! Mega promocje w styczniu!

Przygotowaliśmy dla Was na wakacje 6 mega lokalizacji - nad morzem, w górach, na Mazurach, w Puszczy Spalskiej i przy kompleksie termalnym oraz 9 terminów do wyboru.

Letnie obozy piłkarskie Lato 2022:

W programie: gry i obserwacje z zagranicznymi trenerami, indywidualne treningi techniki w grupach 1 trener - 4 zawodników, psycholog sportowy, zajęcia Fair-Play, motoryka, nauka taktyki na konsolach z grą FIFA 22, testy umiejętności, a dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i darmowe wyjazdy na sparingi do topowych europejskich akademii.

Lokalizacje obozów piłkarskich Lato 2022:

Przygotowaliśmy dla Was 6 dogodnych, dokładnie wyselekcjonowanych lokalizacji obozów letnich Polish Soccer Skills 2022 - Spała, Zakopane, Ustronie Morskie, Uniejów, Giżycko i Szczawno Zdrój.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotelach jest dostęp do internetu. Każda lokalizacja ma również swój unikatowy walor turystyczny. Mamy ośrodki w górach, nad jeziorami, nad morzem i w lasach puszczy.

MEGA promocje w styczniu:

Rezerwując obóz w styczniu można oszczędzić nawet do 400 PLN, dodatkowo ubezpieczenie od rezynacji zabezpiecza Państwa przed utratą pieniędzy w sytuacji, w której dziecku przytrafi się choroba, kontuzja lub przymusowa kwarantanna. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów aktualnych promocji.

Bon turystyczny:

U nas możesz wykorzystać bon turystyczny, co sprawi, że obóz będzie jeszcze tańszy! Bardzo prosta procedura - bon realizujemy podczas rozmowy telefonicznej, trzeba mieć przy sobie kod obsługi płatności bonu.

Szczegóły oferty, promocji i zgłoszenia >>