Występ Linettego w Serie A. Podsumowanie weekendu

Występ Karola Linettego we włoskiej Serie A, czy kolejny gol Dawida Rogalskiego dla GKS Katowice to najważniejsze wydarzenia ostatniego weekendu dla uczestników obozów Polish Soccer Skills.

Karol Linetty w miniony weekend miał okazję wystąpić jedną połowę w wygranym 2-1 spotkaniu włoskiej Serie A z Udinese Calcio. Kolejny dobry występ na boiskach polskiej Ekstraklasy zanotował z kolei Kamil Jóźwiak, a jego Lech Poznań ograł bez problemów Piasta Gliwice. W barwach GKS Katowice kolejną bramkę zdobył Dawid Rogalski, a GKS ograł Gryfa Wejherowo.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - 46 minut w wygranym 2-1 meczu z Udinese.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - nie grał.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - 80 minut w wygranym 3-0 meczu z Piastem Gliwice.
Kamil Pestka (Cracovia) - nie grał.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - nie grał.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - 18 minut w wygranym 2-0 spotkaniu z Arką Gdynia.
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - nie grał.
Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź) - nie grał.
Michał Skóraś (Raków Częstochowa) - nie grał.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - nie grał.
Dawid Rogalski (GKS Katowice) - 78 minut i gol w wygranym 4-0 meczu z Gryfem Wejherowo.
Oskar Repka (Pogoń Siedlce) - nie grał.
Adrian Małachowski (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wartą Poznań.
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) - nie grał.
Michał Żebrakowski (Wigry Suwałki) - 83 minuty w przegranym 0-3 meczu ze Stalą Mielec.
Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków) - nie grał.
Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów) - 85 minut w wygranym 3-0 meczu z Legionovią Leginowo.
Aleksander Buksa (Wisła Kraków) - 21 minut w przegranym 1-2 meczu ze Śląskiem Wrocław.
Mateusz Olejarka (Stal Rzeszów) - nie grał.
Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) - nie grał.
Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec) - 82 minuty w wygranym 3-0 meczu z Wigrami Suwałki.
Maciej Urbańczyk (Stal Mielec) - 90 minut  w wygranym 3-0 meczu z Wigrami Suwałki.
Sebastian Rudol (Widzew Łódź) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Bytovią Bytów.
Szymon Hajduk (Resovia) - 45 minut w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce.