Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko

Giżycko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych. Giżycko jest również znane z Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, który specjalizuje się w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów. Przyjeżdżają tu sportowcy, którzy przygotowują się do do udziału w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

Poznaj ofertę obozów Polish Soccer Skills Lato 2023 >>

Obozy Polish Soccer Skills będą odbywać się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Ośrodek położony jest nad samym jeziorem Kisajno i ma bezpośredni dostęp do plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Baza noclegowa ośrodka liczy 231 miejsc i posiada bogatą infrastrukturę sportową i rehabilitacyjną.

Zakwaterowani będziemy w ładnych trzy i czteroosobowych pokojach z łazienkami i telewizorami. Na stołówce położonej przy plaży serwowane są posiłki przygotowane specjalnie dla sportowców. Do naszej dyspozycji boisko ze sztuczną nawierzchnią. Na terenie ośrodka znajdują się również korty tenisowe, boisko wielofukncyjne, nowoczesna hala sportowa, centrum rehabilitacyjne, port jachtowy i pływalnia odkryta.

REZERWUJ >>