Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko

Giżycko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych. Giżycko jest również znane z Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, który specjalizuje się w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów. Przyjeżdżają tu sportowcy, którzy przygotowują się do do udziału w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

Poznaj ofertę obozów Polish Soccer Skills Lato 2021 >>

Obozy Polish Soccer Skills będą odbywać się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Ośrodek położony jest nad samym jeziorem Kisajno i ma bezpośredni dostęp do plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Baza noclegowa ośrodka liczy 231 miejsc i posiada bogatą infrastrukturę sportową i rehabilitacyjną.

Zakwaterowani będziemy w ładnych trzy i czteroosobowych pokojach z łazienkami i telewizorami. Na stołówce położonej przy plaży serwowane są posiłki przygotowane specjalnie dla sportowców. Do naszej dyspozycji będą dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie z naturalną nawierzchnią. Na terenie ośrodka znajdują się również korty tenisowe, boisko wielofukncyjne, nowoczesna hala sportowa, centrum rehabilitacyjne, port jachtowy, pływalnia odkryta, i boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, które jest w trakcie budowy.

REZERWUJ >>