ul. Klasztorna 1, 62-563 Licheń Stary

Licheń to miejscowość w województwie wielkopolskim, położona niedaleko Konina z dobrym dojazdem autostradą A2.

Licheń Stary znany jest przede wszystkim z Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, które jest ośrodkiem pielgrzymkowym znanym na całym świecie. Inną atrakcją jest ciepłe jezioro, turyści często wędkują, biorą udział w spływach kajakowych i uprawiają turystykę pieszą. 

Nasz hotel położony jest przy samej plaży nad jeziorem Licheńskim -  jednym z najcieplejszych jezior w Polsce. Latem temeratura wody przekracza 23 stopnie Celcjusza.

Zobacz ofertę obozów piłkarskich Polish Soccer Skills LATO 2021 >>

Hotel o standardzie 3 gwiazdek cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, ze względu na ładnie urządzone pokoje, czystość, miłą obsługę i bardzo dobre położenie. Do naszej dyspozycji w hotelu są wygodne, pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami, telewizorami i dostępem do wifi. W hotelu znajdują się sale konferencyjne, sala do bilarda i restauracje. Obok hotelu znajduje się plaża, wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz boisko piłkarskie z naturalną nawierznią i hala sportowa.

Treningi będą odbywały się na pełnowymiarowym boisku z naturalną nawierzchnią, a w razie złych warunków atmosferycznych w hali sportowej. Obiekty sportowe oddalone są od hotelu o 170 m.

Rezerwuj teraz >>