Aparthotel Termy Uniejów ****, ul. Termalna 1, 99-210 Uniejów

Uniejów to miasto położone w województwie łódzkim w pobliżu autostrady A2. Ze względu na centralne położenie miasto jest dobrze skomunikowane z całą Polską. Uniejów to miejscowość uzdrowiskowa, turystyczna, słynie z kompleksu Term Uniejów, do których zjeżdżają się turyści nie tylko z całej Polski, ale też z zagranicy.

Zobacz ofertę obozów ZIMA 2024 >>

OFERTA OBOZÓW LATO 2024 >>

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów położony jest w bliskim sąsiedztwie kompleksu boisk piłkarskich i 500 m od kompleksu basenów Termy Uniejów. 

Pokoje dla uczestników obozów są cztero i pięcioosobowe, z łazienką i sypialnią w której są łóżka piętrowe. W obiekcie znajduje się basen, centrum SPA, siłownia, sale konferencyjne, plac zabaw dla dzieci i restauracje. 

Obok hotelu znajduje się kompleks dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich - jedno z naturalną nawierzchnią - jedyne w kraju boisko podgrzewane wodą geotermalną przez cały okres zimy oraz jedno boisko ze sztuczną nawierzchnią w odległości 1 km od hotelu znajduje się hala sportowa. Blisko hotelu również znajduje się kompleks basenów Termy Uniejów, z których w ramach obozu skorzystają uczestnicy naszych obozów.

Rezerwuj >>