Sport Rooms, Pensjonat Karczma Spalska, Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

Spała to miejscowość wypoczynkowa oddalona 90 km od Warszawy i 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, położona na terenie dawnej Puszczy Pilickiej. Lasy Spalskie tworzą jeden z największych obszarów leśnych w środkowej Polsce. Przez rozległą puszczę płynie Pilica, w której dorzeczu powstało kilka leśnych obszarów chronionych, a wśród nich Spalski Park Krajobrazowy.

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy znani z pierwszych stron gazet. Wszyscy olimpijczycy w Polsce znają hasło "Dzięki Spale są medale" :)

Zobacz szczegóły obozów piłkarskich Wielkanoc 2021 >>

Noclegi podczas obozów świątecznych mamy zapewnione w hotelu Sport Rooms i w pensjonacie Karczma Spalska. Treningi będą odbywały się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz na obiektach MOSIRu Tomaszów Mazowiecki. Do naszej dyspozycji są boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz hale sportowe, w tym Arena Lodowa.

Pokoje w hotelach są dwu i trzyosobowe z łazienkami, TV oraz bezpłatnym wifi. 

Ze względu na rok olimpijski w 2021 roku będziemy korzystać również z innych obiektów sportowych położonych blisko Spały poza Centralnym Ośrodkiem Sportu.

Zarezerwuj obóz >>