Jak poradzili sobie byli uczestnicy obozów?

Wiele piłkarskich klubów na dobre wróciło do rywalizacji po przerwie zimowej. To oznacza, że na boiskach pojawiają się byli uczestnicy naszych obozów Polish Soccer Skills. Tradycyjnie sprawdzamy jak sobie poradzili!

Prym w Lechu Poznań wiedzie Kamil Jóźwiak. Skrzydłowy reprezentacji Polski rozegrał całe spotkanie z Jagiellonią. Mecz w Białymstoku zakończył się remisem 1-1. Kolejną szansę w barwach Śląska Wrocław otrzymał Jakub Łabojko, a jego drużyna uległa Zagłębiu Lubin. Jasną postacią w Wiśle Kraków jest natomiast Aleksander Buksa. Młody napastnik tym razem otrzymał 21 minut gry od trenera Artura Skowronka.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - przerwa we włoskiej Serie A.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - nie grał.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią.
Kamil Pestka (Cracovia) - nie grał.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - nie grał.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - nie grał.
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - 9 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Kraków.
Bartłomiej Kalinkowski (Elana Toruń) - 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Górnikiem Łęczna.
Michał Skóraś (Lech Poznań) - nie grał.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - 84 minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - 13 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią.
Dawid Rogalski (GKS Katowice) - nie grał.
Oskar Repka (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków.
Adrian Małachowski (GKS Bełchatów) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Jastrzębie.
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) - 74 minuty w przegranym 1-3 meczu z Zagłębiem.
Michał Żebrakowski (Wigry Suwałki) - 34 minuty w przegranym 0-4 meczu z Podbeskidziem.
Przemysław Zdybowicz (GKS Bełchatów) - 74 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Jastrzębie.
Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów) - nie grał.
Aleksander Buksa (Wisła Kraków) - 21 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Płock.
Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) - nie grał.
Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec) - 45 minut w wygranym 5-0 meczu z Olimpią Grudziądz.
Maciej Urbańczyk (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Olimpią Grudziądz.
Sebastian Rudol (Widzew Łódź) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Olimpią Elbląg.
Szymon Hajduk (Resovia) - 90 minut w wygranym 6-0 meczu z Gryfem Wejherowo.

Aktualnie trwają zapisy na obozy LATO 2020. Zapraszamy :) Szczegółowe informacje >>