Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, ul. Mościckiego 6, 97-215 Spała

Spała to miejscowość wypoczynkowa oddalona 90 km od Warszawy i 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, położona na terenie dawnej Puszczy Pilickiej. Lasy Spalskie tworzą jeden z największych obszarów leśnych w środkowej Polsce. Przez rozległą puszczę płynie Pilica, w której dorzeczu powstało kilka leśnych obszarów chronionych, a wśród nich Spalski Park Krajobrazowy.

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy znani z pierwszych stron gazet. Wszyscy olimpijczycy w Polsce znają hasło "Dzięki Spale są medale" :)

Do naszej dyspozycji udostępniony jest w Centralnym Ośrodku Sportu (w zależności od dostępności pokoi) hotel Olimpijczyk, Champion, a w nim pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami i telewizorami. W hotelu jest dostęp do internetu. Na terenie obiektu znajdują się boiska w tym jedno nowoodddane ze sztuczną nawierzchnią, hale sportowe, sale konferencyjne, stołówka, boisko do siatkówki plażowej, korty tenisowe, sale gier, kawiarenka i wiele innych atrakcji.

Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale oferyje zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4osobowych z łazienkami, TV oraz bezpłatnym wifi. Hotel posiada sale konferencyjne, restauracje oraz odnowę biologiczną.