LETNIE OBOZY PIŁKARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności.
U NASZ ZAPŁACISZ BONEM TURYSTYCZNYM!

 indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników   gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich   trening motoryczny    trening mentalny z psychologiem sportu   zajęcia z fizjoterapeutą   zajęcia integracyjne "Nie wykluczamy!"   testy umiejętności   opis indywidualnego profilu zawodnika   stroje piłkarskie marki adidas   dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami! 

Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

ZAGRANICZNI TRENERZY

Szkolenie z zagranicznymi trenerami - nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

 
Na podstawie Potencjometru Polish Soccer Skills selekcjonujemy zawodników z największym potencjałem piłkarskim, dostają oni powołanie do Reprezentacji PSS!

SPARINGI ZAGRANICZNE

Zwycięzcy obozów letnich w nagrodę zostaną kapitanem swojego rocznika Reprezentacji PSS i wyjadą za darmo na sparing zagraniczny z mocną, europejską drużyną. 

BEZPIECZEŃSTWO

✓ PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA - stosujemy procedury bezpieczeństwa Covid19 zgodnie z zaleceniami GIS

✓ GWARANTOWANY ZWROT - w przypadku odwołania obozu ze względu na ograniczenia rządowe, gwarantujemy 100% zwrotu wpłat

✓ UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI - oferujemy ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek choroby, kontuzji, czy kwarantanny

✓ BON TURYSTYCZNY - przyjmujemy płatność bonem

5 lokalizacji obozów!

Przygotowaliśmy dla Was 5 dogodnych, dokładnie wyselekcjonowe lokalizacji obozów letnich Polish Soccer Skills 2021 - Licheń StaryGiżycko, Spała, Zakopane i Ustronie Morskie.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotelach jest dostęp do internetu.

Każda lokalizacja ma również swój unikatowy walor turystyczny. Mamy ośrodki w górach, nad jeziorami, nad morzem i w lasach puszczy.

Będziemy trenować na pełnowymiarowych boiskach - w zależności od lokalizacji z naturalną bądź sztuczną nawierzchnią, a w razie obfitych opadów deszczu będziemy korzystać z hal sportowych, w każdej lokalizacji będziemy korzystać z basenów lub plaży i sal konferencyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych lokalizacji obozów Polish Soccer Skills Lato 2021.

___________________

Letnie obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:

Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z zagranicznym trenerem
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego
 • 1 jednostka zajęć integracyjnych "Nie wykluczamy!"
 • 1 jednostka zajęć z fizjoterapeutą

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie lub na plaży
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • trening pokazowy dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci.

TRENERZY Z NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH LIG

Na wszystkich obozach letnich Polish Soccer Skills za gry i obserwacje odpowiedzialni są zagraniczni trenerzy związani z klubami najlepszych europejskich lig.

Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium, FC Barcelona, AC Milan i wiele innych.

Wielu zawodników zostało zauważonych na naszych obozach przez zagranicznych trenerów profesjonalnych klubów, dzięki czemu otrzymali zaproszenie na testy.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, nauczycieli od zajęć integracyjnych, opiekunów i kierownika.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą i obserwują zagraniczni trenerzy z takich krajów jak Hiszpania, Niemcy, Holandia, Portugalia, Włochy, czy Wielka Brytania.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PSS

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów letnich, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2021/2022.

Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Getafe, Sevilla, Watford, Juventus, czy Bayern Monachium, Manchester City, Juventus.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH

Najlepsi zawodnicy w nagrodę oprócz powołania do Reprezentacji PSS, wyjadą za darmo na zgrupowanie zagraniczne podczas którego rozegrają sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii. Zostaną również kapitanem swojej Reprezentacji.

Wybierzemy najlepszych zawodników w następujących kategoriach: 7-8 lat, 9 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat, 14 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat, 18-19 lat, najlepszy bramkarz 7-12 lat, najlepszy bramkarz 13-19 lat, najlepsza dziewczyna 7-12 lat, najlepsza dziewczyna 13-19. 

Łącznie wyjazd zagraniczny wygra 15 osób. Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! Udział w dwóch obozach to dwie szanse na wygraną!

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna grać w piłkę.

W obozach Polish Soccer Skills każdego roku bierze udział ponad 5.000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Z myślą o rodzicach naszych zawodników przygotowaliśmy materiały edukacyjne przygotowane przez psychologa sportowego.

Zastanawiacie się czasem, jak wspierać dziecko, aby nie wywierać presji, co powiedzieć po przegranym meczu czy jak zachęcić do treningu? W życiu codziennym używamy wiele zwrotów, poprzez które możemy nieświadomie demotywować młodego piłkarza. W materiałach edukacyjnych zawarliśmy odpowiedzi na te i inne pytania.

Podpowiemy, jak wspierać młodego zawodnika na jego piłkarskiej drodze.

DWA KOMPLETY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo - dodatkowo otrzymasz dwa nowe komplety treningowe marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów. Uwaga! Rozmiary strojów adidas są zaniżone, jeżeli nie jesteście Państwo pewni co do rozmiaru, chętnie doradzimy :)

CZAPKA, WOREK NA BUTY I BIDON

Teraz oprócz dwóch kompletów treningowych marki adidas otrzymasz na własność czapkę, worek na buty i bidon, wszystko z logo Polish Soccer Skills!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się zawsze w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu. 

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Nasze obozy ze względu na indywidualne podejście i dużą intensywność treningów można porównać do nauki języka angielskiego w Londynie - ponieważ wszystko co dzieje się na obozie jest związane z piłką, zawodnicy czują znaczną poprawę umiejętności i pewności siebie na boisku.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia. 

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

CENA OBOZU 1999 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • dwa nowe komplety meczowe marki adidas na własność - koszulki, spodenki, getry 
 • czapka, worek na buty i bidon z logiem Polish Soccer Skills
 • zajęcia z trenerem zagranicznym
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • nauczyciel od zajęć integracyjnych "Nie wykluczamy!"
 • fizjoterapeuta
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen lub plaża
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności które klasyfikują do powołania do Reprezentacji PSS i do darmowych wyjazdów zagranicznych

Cena nie obejmuje dojazdu.

UWAGA! 

Ubezpieczenie od rezygnacji to dotakowe 100 PLN! Wybierz opcję "+ubezpieczenie od rezygnacji" w formularzu rejestracyjnym.

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills.
2. Wpłata kwoty w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja) w przypadku opcji bez ubezpieczenia od rezygnacji i w wysokości 600 PLN/obóz w przypadku wybrania opcji z ubezpieczeniem od rezygnacji.
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 500 zł, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z obozu  - opcja w formularzu rejestracyjnym "+ubezpieczenie od rezygnacji". Ubezpieczenie od rezygnacji można również wykupić u dowolnego Ubezpieczyciela.
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu obozu i klauzuli informacyjnej.
9. Klienci mają możliwość skorzystania z następujących zniżek:
a. #StalyKlient - Promocja jest przeznaczona dla naszych stałych klientów, którzy byli już na obozach Polish Soccer Skills. Rezerwacja z takim hasztagiem umieszczonym w polu uwagi w formularzu rejestracyjnym na obóz wyjazdowy, wysłana do 28 lutego uprawnia do 100 PLN zniżki i bezpłatnego ubezpieczenia od rezygnacji - w sumie jest to oszczędność 200 PLN. Rezerwacja wysłana z takim samym hasztagiem między 1 a 31 marca uprawnia do bezpłatnego ubezpieczenia od rezygnacji, co daje oszczędność 100 PLN.
b. #FirstMinute - Promocja przeznaczona jest dla naszych nowych klientów. Rezerwacja z takim hasztagiem umieszczonym w polu uwagi w formularzu rejestracyjnym na obóz wyjazdowy wysłana do 31 marca uprawnia do bezpłatnego ubezpieczenia od rezygnacji. Jest to oszczędność 100 PLN!
c.  #DrugiOboz - Wszyscy którzy zgłoszą się na dwa obozy wyjazdowe LATO 2021 lub więcej i wpiszą w uwagach w formularzu zgłoszeniowym hasło #DrugiObóz otrzymają 200 PLN zniżki na drugi i kolejny obóz wyjazdowy pod warunkiem, że na kolejnym obozie będą używać stroju, który otrzymają od nas na pierwszym obozie Lato 2021.
Promocje się nie łączą!
10. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

Zarezerwuj obóz dziś i nie martw się gdy będziesz chciał zrezygnować

Przygotowaliśmy dla Państwa opcję obozu z ubezpieczeniem Allianz od rezygnacji lub skrócenia pobytu na obozie, aby nie narazić Państwa na stratę pieniędzy w sytuacji, w której np. dziecku przytrafi się kontuzja czy przeziębienie, a nawet zachorowanie na Covid-19 lub przymusowa kwarantanna. 

Allianz oprócz ubezpieczenia na wypadek zwykłej choroby, kontuzji, czy ważnego wydarzenia uniemożliwiającego wzięcie udziału w obozie, gwarantuje również zwrot kosztów w przypadku zachorowania na Covid-19 lub przymusową kwarantannę. Aby zarezerwować obóz z tym ubezpieczeniem, prosimy o wybranie w formularzu rejestracyjnym opcji „+ubezpieczenie od rezygnacji”. Dodatkowy koszty to 100 PLN.

Poniżej znajduje się link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Allianz, uwzględniający Covid-19 (§ 10). Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami. Wymienionych jest tam m.in 17 powodów z których można zrezygnować z obozu i uzyskać zwrot kosztów. Zgłoszenie rezygnacji do Ubezpieczyciela musi nastąpić maksymalnie w ciągu 10 dni od zaistnienia przyczyny.

Tu zrealizujesz bon turystyczny! Obóz dla Ciebie 500 PLN taniej!

Fundacja Polish Soccer Skills przystąpiła do rządowego programu Bon Turystyczny. 

Rezerwując obóz Polish Soccer Skills masz możliwość skorzystania z bonu turystycznego o wartości 500 PLN przysługującego w ramach programu rządowego na każde dziecko niezależnie od sytuacji materialnej. Aby aktywować bon należy założyć konto na ZUS PUE i wygenerować unikatowy kod transakcji.

Z bonem turystycznym możesz zarezerwować obóz Polish Soccer Skills o 500 PLN taniej!

Uwaga! Płatność bonem dotyczy drugiej raty za obóz. Zaliczkę zgodnie z warunkami rezerwacji należy wpłacić przelewem na konto fundacji. Procedura płatności bonem jest prosta, zadzwoń, pomożemy Ci przejść procedurę.

PROMOCJA

#DrugiOboz - Wszyscy którzy zgłoszą się na dwa obozy wyjazdowe LATO 2021 lub więcej i wpiszą w uwagach w formularzu zgłoszeniowym hasło #DrugiObóz otrzymają 200 PLN zniżki na drugi i kolejny obóz wyjazdowy pod warunkiem, że na kolejnym obozie będą używać stroju, który otrzymają od nas na pierwszym obozie Lato 2021. Promocje się nie łączą!

Zagraniczni trenerzy

Na każdym obozie za gry i obserwację zawodników będzie odpowiedzialny trener zagraniczny z jednego z najlepiej rozwiniętych piłkarsko krajów Europy!

W tym roku na obozach zagości zatem prawdziwa Liga Mistrzów! Zawodnicy będą trenowani i obserwowani przez trenerów, którzy są związani z klubami Primera Division, Bundesligi, Eredivisie, Premier League, Serie A, Ligue 1, czy Primeira Liga.

Bądź jak Karol Linetty!

Karol Linetty, dziś reprezentant Polski i zawodnik włoskiego klubu US Sampdoria, w 2011 roku podobnie jak Wy był na naszych obozach i przechodził te same testy umiejęntości co Wy. Odkryliśmy wtedy jego wielki talent i od tamtej pory jego kariera zawodowego piłkarza nabrała przyśpieszenia. W 2019 roku zadebiutował w Reprezentacji Polski również inny uczestnik naszych obozów - Kamil Jóźwiak! Wielu zawodników, którzy wyróżnili się na obozach Polish Soccer Skills, grają obecnie w młodzieżowych Reprezentacjach kraju i w profesjonalnych klubach!

Kontrakt z adidas!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny sprzęt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester United, Juventus FC, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balopmpie, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

Nie wykluczamy!

Jesteśmy liderem profesjonalnego szkolenia piłkarskiego i dlatego jesteśmy odpowiedzialni za kierunek w jakim szkoli się nasze dzieci. Kochamy piłkę i chcemy pokazać, że ten sport to nie tylko zabawa i emocje, ale to także budowanie charakteru oraz wrażliwości dzieci i młodzieży. Chcemy żeby uczestnicy naszych obozów mogli być wielkimi ludźmi - wspierającymi, solidarnymi i szanującymi innych. Takie cechy pomogą być im nie tylko lepszymi ludźmi, ale staną się oni odważniejsi i dojrzalsi na boisku.

Na każdym obozie PSS uczestnicy poznają jak trudno przekazać komunikat kiedy nie słyszysz i nie mówisz, przekonają się ile przeszkód musisz pokonać żeby wykonać proste rzeczy gdy jesteś niewidzący, jak twardym człowiekiem musisz być żeby trenować piłkę nożną kiedy jesteś niepełnosprawny. Do tego będziemy uczyć zasad fair play na boisku i w życiu.

Program Polish Soccer Skills "NIE WYKLUCZAMY" to nauka komunikacji i szacunku - potrzebnych nie tylko w piłce nożnej.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA COVID19

Bezpieczeństwo i realizacja pełnego programu treningowego


Obozy Polish Soccer Skills LATO 2021 zostaną zorganizowane przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności zgodnie z rządowymi rekomendacjami.

Procedury bezpieczeństwa podczas obozów Polish Soccer Skills LATO 2021 mają na celu zapewnienie najwyższych standardów ochrony zdrowia i życia dla zawodników oraz kadry, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu wypoczynku i realizacji pełnego programu szkoleniowego. 

Uprzejmie prosimy przed przyjazdem na obóz o zapoznanie się z procedurami.

 

100% zwrotu w przypadku odwołania obozu ze względu na ograniczenia rządowe


Jednocześnie zapewniamy, że rezerwacja obozu Polish Soccer Skills nie wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy w przypadku potencjalnych nowych obostrzeń rządowych, które uniemożliwiłyby organizację obozów.

W sytucji, w której obóz musiałby zostać odwołany ze względu na decyzje rządowe, spowodowane zwiększonym ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa i wprowadzeniem nowych obostrzeń, wpłacone środki zostaną przeksięgowane na inny obóz lub zwrócone w 100%.

Zapraszamy na bezpieczne obozy Polish Soccer Skills!
 

A może intensywne treningi wakacyjne w Twoim mieście?

Obrócz obozów wyjazdowych w wakacje przygotowaliśmy dla Was również intensywne treningi w formie obozu dochodzeniowego (półkolonii piłkarskich) w kilku miastach w Polsce.

Rezerwacja obozów LATO 2021

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

Lokalizacje obozów LATO 2021

Obozy LATO 2021 bedą organizowane wyłącznie w ośrodkach sportowych, przygotowanych do zgrupowań piłkarskich. Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach z łazienkami w hotelach o wysokim standardzie. 

Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim
Hotel Skal ****, ul. Chrobrego 80, 78-111 Ustronie Morskie
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Licheniu
ul. Klasztorna 1, 62-563 Licheń Stary
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Giżycku
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku
ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Zakopanem
Kompleks API - Zakopane
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Spale
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Hotel Mościcki, Sport Rooms
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
POZDROWIENIA OD GWIAZD FUTBOLU I NIE TYLKO :)

Robert Lewandowski

Grzegorz Krychowiak

Luis Llopis - Real Madryt

Alvaro Soler

Jan Bednarek

Karol Linetty

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?